Košile se hodí i pro holky

Košile vedou i v dámském světě

Dámy se touží stát převážně elegantními stvořeními. Ovšem to v sobě nese lodičky na jehelnatých podpatcích, úzkou sukni, v níž nelze udělat velký krok a převážně sako. Jenže to se mnohdy zdá být zdrojem přílišného pocení se. Být velkou dámou není jen tak. Naštěstí jde móda dopředu a udává dennodenně nové módní trendy, díky nimž je možné docílit pohodlného, ale zároveň také velmi elegantního vhledu. Vždy závisí na příležitosti či události, na níž se žena chystá. Naštěstí je tento kousek oblečení přizpůsobivý a nalezneme jej v různých barevných nebo vzorovaných kombinacích. Proto se často stává tou jasnou volbou ve chvíli, kdy bezmocně sledujeme otevřenou šatní skříň a přemýšlíme, co bychom si měli obléct. Po dlouhých hodinách nakonec k tomuto kousku stejně dospějeme. O co se jedná? No přece o košile!

Vhodné na důležité události

Jestliže, dámy, míříte se svými partnery na večeři, protože slavíte důležité výročí, zvolte jednobarevné vypasované košile. Jsou opravdu pohodlné, i když se to na první pohled nezdá. Navíc s krásnými hodinkami udělají elegantní vzhled cobydup. Na kalhotách či sukni už pak nezáleží, dbejte jen na to, abyste na sobě k této košili neměly džíny. Nakonec by z dobré myšlenky mohl vzniknout opravdu špatný nápad.

Kárované košile muži milují

Samozřejmě i károvaných košil není nikdy dost. Jestliže se vydáváte do kina, na kafe nebo jen tak do obchodu, hoďte na sebe károvanou košili. Skvěle se (naopak od klasické formální košile) hodí k džínům, tudíž tenisky dobře doplní zbytek outfitu. Košile bývají nejlepší volbou převážně na jaro, kdy jsou dny teplejší a nemusíte nosit teplé bundy ani kabáty.

Puntíky jsou dneska top!

Jestliže pátráte po kousku, který je stoprocentně „in“, zvolte košili s puntíky. Menší retro styl nikomu neuškodí, naopak každému sluší. Tento druh košilí sluší i starším generacím.