Vzorované šaty jako trend letošního jara

Vzorované šaty jako trend letošního jara

Letošní jaro s sebou nese hromadu nádherných kousků, které musí ženské části populace přistát do kapsy. A jedním z nich jsou také vzorované šaty, které jsou pomyslným hitem tyčícím se na první příčce žebříčku oblíbenosti. Pokud přemýšlíte nad tím, jaké konkrétní vzorované modely koupit, poradíme vám, s čím neuděláte krok stranou. 

Květinové mini šaty 

Pokud sledujete módu delší dobu, jistě jste zaregistrovali, že letošnímu roku kralují mini a mikro střihy. A když k tomu připočteme také květinový, velice jemný vzor, máme vyhráno. Nemusíte se bát v takovém případě ani kombinace pestrosti s pestrostí – mini květinové šaty hezky hrají s barevnou kabelkou. Čili pokud vsadíte na zelenožluté, originální šaty, oranžová menší kabelka bude tím, co bude šaty hezky doplňovat.  

Květinové mini šaty jsou skvělou volbou pro ženy, které se pyšní štíhlou postavou. Překážkou. nemusí být ani drobnější poprsí, protože existují střihy, které v takovém případě mohou jemnou nedokonalost (za jakou menší poprsí ženy považují) hezky zamaskovat. 

Puntíky jsou zpátky 

Kromě květin bude letošnímu roku dominovat další vzor, už krapet tradičnější, kterým jsou puntíky. I když jsme o tomto vzoru v posledních letech příliš neslyšeli, věřte, že tu mezi námi jsou. Podobně jako proužky jsou už takovým nadčasovým vzorem, na který můžete vsadit prakticky kdykoliv nezávisle na okolnostech nebo aktuálních trendech.  

Zejména pokud si pořídíte delší šaty pod kolena s tímto vzorem, které budou třeba ještě obohaceny o rozparek, máte ideální kousek určený na dovolenou nebo na společenskou událost typu večeře s partnerem nebo rodinou. 

Decentní batika hlásí návrat 

Vzpomínáte si na to, co se nosilo v devadesátých letech? Možná ano, možná nikoliv. Do popředí se tehdy dostaly zvonové kalhoty, rukávy s rozšířením u zápěstí, také batika. A právě poslední zmíněné znovu ohlásilo svůj návrat. Batikované kousky se nyní řadí mezi vzorované modely, kterými bychom letos měli oživit svůj šatník.  

Nemusíte hledat příliš vykřikující batiku. Vhodný je decentní vzor, který bude připomínat třeba jarní večerní oblohu.