Košile jsou to pravé

Košile jsou to pravé!

I muži mají své dny. Často se tento výrok říká jen o ženách, ovšem nesmí se s tímto názorem souhlasit. Jistě jste, pánové, zažili chvilku, kdy jste nevěděli, co si obléct. Vaše příprava trvala mnohem déle než připravování se vaší partnerky, a to jste se nefénovali, nelíčili ani nedepilovali. Váš šatník praskal ve švech, vy jste však bezmocně stáli před otevřenou skříní a přemýšleli, co bude nejvhodnější pro daný okamžik či danou událost. Pokud si ještě někdy nebudete vědět rady, jednoznačně sáhněte po košili. Jestliže nejste majitelem alespoň tří druhů košil, okamžitě zamiřte do nejbližšího obchodního domu!

Klasika pro velkolepé události

Oblek a košile – to je jasná volba ve chvíli, kdy jste pozvání například na ples nebo kdy zvete svou partnerku na večeři do oblíbené (ne zrovna levné) restaurace. Jistě vynechejte pestrobarevné typy košilí, vsaďte na klasickou bílou či světlounce modrou. Tyto barvy sednou každému muži a z davu díky nim vyčníváte kvůli elegantnosti, ne kvůli špatně sedící křiklavě oranžové košili.

Kárované pro nejlepší párty

Ovšem na pivo s kamarády se klasika opravdu nehodí. Je pro tyto chvíle nepohodlná a navíc si ji můžete lehko umazat. Na takové příležitosti volte raději kárované typy. Naleznete je všude a jsou skvělou volbou. Zapůsobíte i na slečnu při prvním rande. Skvěle se hodí k novince v oděvním průmyslu, a to k boyfriend džínům. Outfit lehce doladíte s pomocí bundy bomber.

Exotika na maškarní

Ze svého šatníku ovšem vyndejte exotické košile. Myslí se tím převážně tropické vzory, jako jsou africké vzory zvířat, papoušci či jiné. Nejsou ani „in“, ani „out“. Jsou už zkrátka někde daleko v minulosti za opicemi. Jestliže je opravdu stále máte doma, zbavte se jich. Až vám na to přijde přítelkyně, dostanete jistě dlouhou a poučnou lekci o tom, co se nosí a nenosí. A jakožto muž to jistě nechcete podstoupit.