Barvy co na podzim zaujmou

Čtyři barvy, s jakými na podzim zaujmete

Každá nákupní maniačka ví, že každé roční období si vyžaduje nejen speciální kousky, které mu budou vévodit, ale také je třeba aktuálnímu ročnímu období přizpůsobit barevnost šatníku. Zatímco na jaře se do šatníku vloudí krásné pastelové tóny barev, během léta se šatník zpestří výraznými barevnými kousky. Podzim se však nese v poměrně chladnějších barvách, které jsou ale do pochmurných, deštivých dnů jako stvořené. Otázkou je, jaké barvy budou dominovat letošnímu podzimu a jakými barvami tedy své šatníky ozvláštnit.

Než se do šatníků dostane neutrální černobílá kombinace, která vévodí každé zimě, vyplňme své šatníky chladnějšími tóny, s nimiž budeme vynikat během podzimu. Jaké čtyři barvy by neměly v našem podzimním šatníku chybět?

• Bordó

Stejně jako vloni, tak i letos nejvíce zaujmete s bordó barvou. Jedná se o krásně tmavě červenou až rudou barvu, která sluší naprosto každé ženě, pokud se k ní přidá matná stejnobarevná rtěnka, která se zaslouží o neodolatelné rty. Bordó barva by měla vynikat zejména na svetrech, šatech, ale tak na mikinách, o něž je velký zájem.

• Khaki

O khaki barvě se dnes tvrdí, že je to barva do nepohody a že je určena pro jakékoli roční období. Během podzimu se však dá nosit více než obvykle. Krásné jsou zejména khaki kardigany nebo khaki svetry, stejně tak krásné jsou i khaki kabelky nebo šaty.

• Hořčicově žlutá

Kdo by nemiloval hořčicově žlutou barvičku! Jedná se o barvu, která je napůl žlutá a napůl karamelově hnědá. Je doslova nepřehlédnutelná a díky tomu, že není tak výrazná jako typická žlutá barva, ji nosí i ženy, jež jsou zastánkyněmi čistě černé barvy. V tomto odstínu si jednoznačně pořiďte bundu (konkrétně křivák) nebo čepici.

• Šedá

Šedá je barva letošního roku. Dostala se nejen do světa bydlení, ale také do světa módy a ten, kdo ji ve svém šatníku nemá, jako kdyby nebyl. Pořiďte si tedy například šedé džíny nebo šál, jež se na podzim hodí.