Džíny jsou v kurzu pořád

Úzké džíny jakožto novinka v každé výloze

Jistě se stane, že si sem tam prohlédnete oblíbené obchody, tedy alespoň jejich výlohy. I když jste muž, jistě vás zajímá, co se nosí. Není to nic, co by dělali jen gayové, naopak! Být stylový a trendy se řadí k těm důvodům, proč si žena muže bere. Žádná totiž nestojí o toho, který nosí v létě sandály s ponožkami a tím se neúmyslně prohlašuje za hrdého Čecha. Většina žen si proto mnohdy dbá na své partnery a nutí je oblékat si věci, které se líbí jim. Názor mužů už tu není tak úplně na místě.

Letošní zimu jste určitě mohli zaznamenat klobouky a hnědé kabáty rovného střihu. To je kombinace číslo jedna. S ní zabodujete kdekoliv a kdykoliv. K tomu kotníkové botky na bocích s gumou a úhledná šála jako skvělé doplnění celkového elegantního dojmu. Také jste určitě mohli vidět džínové bundy s kožíškem, protože i ty letos dominují. Móda se holt řítí plnou parou rádoby vpřed (nakonec se ale vždy ukáže, že je to zase krok zpátky do minulosti, a to konkrétně do zlatých českých osmdesátek).

Vrchní části outfitů ve výlohách bývají různé, kdežto spodní část je stále stejná – nohy každého manekýna pokrývají úzké džíny. Někomu se může zdát tato variace pro gaye, ale je to jen mylná domněnka. Úzké džíny se totiž skvěle hodí snad ke kterékoli postavě (kromě kulturistů, protože ti se svými svaly na nohou obléknou opravdu jen tepláky). Skvěle je doplní basic styl, zejména ten typ triček, který je vzadu delší. Společně s různými druhy tenisek a botasek uděláte stylový dojem snad na každého. Navíc, i když se to na první pohled nezdá, jsou velmi pohodlné.

V zimních měsících skvěle doplní například pánskou parku nebo kšiltovku. Fantasticky vyniknou i s Timberlandy, které v zimě taktéž frčí. Stylového outfitu tedy s jejich pomocí dosáhnete snad se vším. Obyčejné klasiky pomalu, ale jistě odplouvají na ostrov „out“ trendů.