Basic a pohodlí

Basic styl – pohodlí pro každou příležitost

Většinou se jeví chvíle, kdy přijdete domů po náročném dni v práci plném křiku a stěžování domů jako nejlepší část dne. Napustíte si horkou vanu s pěnou, vezmete si noviny a čtete nejnovější aktuality ve sportu. Poté se oblečete do jednoduchého trička a tepláků a užíváte si to pohodlí s tímto stylem, který nosíte jen doma.

I když se tepláky v poslední době staly velmi populární i pro nošení na veřejnosti, gentlemani by si svůj osobní požitek z teplákového pohodlí nikdy neoblékli nikde jinde než ve své domácnosti. Neměli by se přeci na co těšit.

Mnoho mužů sní o tom, aby i na veřejnosti mohli nosit něco, co je „in“, hezky to vypadá a především se v tom cítí pohodlně. Naštěstí móda se mění denně, dalo by se říct, že rychlostí mrknutí oka. V současné době přinesla spoustu trendů, díky kterým se můžou pánové cítit stylově, ale taky pohodlně. Stal se totiž velmi populární tzv. basic styl.

O co se jedná?

Tento styl tkví převážně v komfortu – nese v sobě mikiny, jednobarevná trička a boyfriend kalhoty. Tepláky mezi jednotlivé kousky ovšem nepatří. Mikiny jsou navrženy jednoduše – bez kapucí. Jedná se o typický střih, kdy jsou u pasu mírně staženy. Jelikož je naleznete v různých barevných kombinacích, je jen na vás, jaké barvě dáte přednost. Největší škálu tohoto oblečení naleznete v novinkách na webové stránce obchodu H&M.

Trička sklidila také velký úspěch, a to převážně ta, která jsou vzadu delší. Jelikož se začala vyrábět nejen s krátkým, ale i s dlouhým rukávem staly se perfektní volbou do těchto zim. K nim se skvěle hodí novinka ve formě boyfriendů. Džíny jsou zúžený u kotníků a v pase a většinou se zavazují (nejsou tedy na zapínání). S tímto stylem dosáhnete nejen pohodlí, ale také obdiv z řad žen. V těchto zimních měsících k nim pořiďte ještě teplou parku a můžete vyrazit do ulic!