Jednoduchost doplněná šperkem

Jednoduchost doplněná masivním šperkem

Ať už se jedná o oblečení nebo o dárek k narozeninám, vždy platí jedno pravidlo, a sice že v jednoduchosti spočívá krása. Jestliže pánové hledají vhodný dárek pro ženu k narozeninám, ať zvolí raději drobný šperk, značkový parfém či růže. Nemusí se tahat s třímetrovým drahým medvědem, taškami plných oblečení nebo přemrštěným kýčem, který sice hodně stál a dlouho se hledal, ale žena po něm vůbec netouží. V oblečení to platí stejně tak – nehledejte ve svém šatníku barevné až příliš vzorované kombinace, především vypusťte leopardí či jiné kočičí vzory. Dbejte na jednoduché kousky, které sladíte vždy a se vším.

Jednobarevná trička i halenky

Raději mějte dostatek jednobarevných triček, která vždy sladíte skvěle s jakýmkoli cardiganem, než abyste vlastnili širokou škálu různých motivů (a to před gepardy, zebry, motýly až po leopardy, kočičky nebo sovy), jež nesladíte skoro s ničím. Se svým šatníkem chcete kouzlit, ne nosit stejný outfit třikrát do týdne jen z toho důvodu, že toužíte své tričko využít a k jinému (než například černému svetru) se opravdu nehodí.

To samé platí i u halenek. U těch se můžete vyřádit, co se týče barev. Dejte prostor fantazii a nakupte si žluté, zelené, růžové i modré halenky, které pak skvěle sladíte k jiným jednobarevným sakům. Vše spočívá ve vaší fantazii.

Jestliže si ale myslíte, že jednoduchý styl je nudný, nepřecházejte k jinému, ale zkuste ho osvěžit. Vždyť stále jsou v kurzu masivní šperky, a to jak náhrdelníky, tak náušnice i náramky. Pakliže si koupíte správný doplněk, vykouzlíte i z jednoduchého outfitu něco stylového a nezapomenutelného. Stačí se jen zaměřit na dobrý výběr.

Co se týče náhrdelníků, zde rozhodně vede nakupování z internetového portálu Ebay. V obchodech se totiž setkáte jen s opravdu drahými kousky, které koupíte zcela stejné na tomto webu, a to za pakatel. Pro příklad jste si třeba vybrali kousek za dvě stě z H&M, ale přes Ebay vás vyjde zhruba na osmdesát korun. Což se rozhodně vyplatí (můžete si takových totiž koupit hned tři).