Zkombinujte džíny se správnými botami. Poradíme vám

Zkombinujte džíny se správnými botami. Poradíme vám

Džíny jsou velice oblíbeným kouskem v šatnících žen. Dalo by se říct, že ženy džíny mnohdy preferují před jinými kousky oblečení, a to především proto, že se jedná o unikátní, nadčasový kousek, který lze nosit prakticky po celý rok. Pokud patříte k lidem, kteří džíny milují, ale kteří zároveň nevědí, jak tento kousek zkombinovat, prozradíme vám, jak se kombinují džíny s jednotlivými botami. To je totiž většinou ten největší problém.  

Jak zkombinovat džíny s botami? To je opravdu otázka, kterou si pokládá nejedna žena, která si chce džíny vzít na poradu nebo na večírek, ale neví, jak je zkombinovat. Sice by se dalo říct, že k džínům se hodí naprosto všechny boty, ale přece jenom se najdou boty, které se neodmyslitelně řadí ke konkrétním střihům džínů.  

Když rovné džíny, tak chelsea boty 

Rovné džíny jsou stálicí v dámských i pánských šatnících. Jenže jak rovné džíny zkombinovat? V ideálním případě byste měli sáhnout po chelsea botách, kterým se také říká perky. Vyznačují se gumou po boku, díky které boty velice snadno obujete. Bývají nižší i vyšší, v případě kombinace s rovnými džíny je však výška této obuvi naprosto nepodstatná. V tomto případě je možné boty přetáhnout přes džíny nebo, když máte džiny kratší, se nebojte boty trochu schovat pod lem nohavic.  

Když skinny džíny, tak kozačky 

Skinny džíny jsou typické tím, že jsou naprosto upnuté a že hezky obepínají postavu, zvýrazňují jednotlivé rysy a křivky. V případě, že skinny džíny chcete nosit, noste k nim kozačky. K jakým jiným džínům se přece kozačky hodí, když ne k těm naprosto upnutým? Kozačky v tomto případě vykonají opravdu skvělou službu. Džíny z nich nebudou vylézat, jelikož jsou kozačky vysoké, navíc je dobře zkombinujete se svetry nebo kabáty volného střihu či takzvané oversized velikosti.