Jaké je must have letošního jara?

Jaké je must have letošního jara?

Milujete módu? Pak jistě víte, že letošní jaro s sebou přineslo také řadu nových kousků. Každý správný milovník módy by si měl pořídit nové trendy kousky do svého šatníku, pokud chce vyniknout a pokud se chce cítit stylově. Jestliže si nejste jistí tím, na co konkrétního máte vsadit letos na jaro, prozradíme vám několik našich favoritů. Prozraďme si letošní must have! 

Jemné, pastelové barvy 

K letošním jarním trendům patří především kousky v pastelových, jemných barvách. Zatímco zima se nesla opět v neutrálních odstínech, na jaro se můžete s barvami krapet rozzářit. Volte mentolovou barvičku, jemně růžovou nebo blankytně modrou barvu, která je velice příjemná na pohled. Vyhněte se naopak tmavým odstínům, které na jaro mohou působit depresivně.  

Velké vzory 

U vzorů se zůstává i letos. Zatímco vloni jsme se měli zaměřit spíše na zvířecí vzory, nyní tak úplně nezáleží, co za vzor to bude, jen to musí být vzor velký a výrazný. Vkusné jsou zejména puntíky, které jsou takovým retro vzorem, jež však nestárne. Nemusíte se stranit ani folklorním nebo etno motivům, které jsou výrazné a krásné samy o sobě. Výrazné jsou i geometrické tvary, které nese nejeden moderní kousek oblečení.  

Třásně 

Modely s třásněmi. Možná si budete připadat jako v kovbojce, ale právě třásně jsou to, co zkrátka nyní frčí. Nebojte se třásní na botách nebo na kabelce, najdete také trička nebo halenky výjimečné svými třásněmi. Nebojte se třásně kombinovat, ale samozřejmě to s nimi zase nepřežeňte.  

Overaly 

Pro letošní jaro jsou typické také overaly, které můžete vlastnit v jakékoli podobě. Pro jaro jsou nejvhodnější overaly v tři čtvrtečním provedení, ve kterých není ani zima, ale na druhou stranu ani příliš velké horko. Overaly jsou dnes už stálicí ve světě módních trendů, proto už dávno mají místo ve vašem šatníku.