Zimní kolekce

Zimní kolekce plné skvělých pánských kousků. Víte, co nosit?

Zimní pánské kolekce přinesly celou řadu skvělých kousků. I když o mnohých nelze říct, že jsou to typické zimní modely, přesto stojí za zmínku a za následnou koupi. Pánové, jestli se v blízké době vydáte nakupovat bez partnerky, která by vám byla tím nejlepším rádcem, přinášíme tipy, co si do svého šatníku pořídit. Přece jen i pánský šatník může být stylový a vy chcete své partnerce dokázat, že i sami se umíte stylově obléknout.

Mikiny přišly na trh ve velkém

Součástí zimního (nebo také jarního, podzimního či letního) šatníku by měly být mikiny. Ty se během ročních období jen obměňují. Zatímco během teplých měsíců byly k dostání barevné kousky, nyní nabídka trochu potemněla. Pánové si mohou vybírat zejména z mikin barvy bordó, k dispozici je také hojné množství černých mikin.

Například v obchodech značky Reserved lze zakoupit krásné jednoduché mikiny přes hlavu bez zapínání s kapucí i bez. Obchody značky H&M jsou trochu kreativnější, nabízí mikiny přes s hlavu s nádhernými motivy květin, které mužům extrémně sluší.

I na svetry nezapomínejte

V chladných zimních dnech vám poskytne největší ochranu svetr. Ten zahřeje za všech okolností. Nyní najdete v nabídce velkou škálu vzorovaných svetrů, řada z nich má vánoční motiv, který sice není na škodu, ale lze ho nosit jen jeden měsíc v roce. Dobře si tedy rozmyslete, jestli se pro vánoční svetry rozhodnete.

Bundy místo kabátů

I do pánského oddělení se dostalo velké množství pánských bund. Kabáty tak najednou šly stranou, místo nich volte krásné semišové bundy s kožíškem uvnitř, což je trochu retro styl, ale je to opravdu moc vkusný kousek.

Kromě semišových bund se nosí i kožené bundy uvnitř s kožíškem, opomenout nelze ani loňský hit, a sice džínovou bundu s kožíškem uvnitř, kterou dnes najdete ve více barvách.