Šály se dnes nosí

Jaké šály se dnes nosí? Kruhové to rozhodně nejsou

Když teploty padají k nule, vytahujeme šály a šátky, které nás před chladem ochrání. Každý rok však musíme vytahovat zcela jiné šály, jelikož i ve světě šál má móda hlavní slovo. Jaké šály se nosí letos? S čím letos oslníme na ulici a měli bychom opět vytáhnout kruhové šály, které jsou už nějaký ten pátek tak populární? Vše o letošních stylových šálách si nyní prozradíme.

Stejně jako v jiných ročních obdobích, i před zimou se móda hlásí o slovo. Móda má dokonce v mnoha případech poslední slovo a musíme na ni dát. Jestliže chcete být letos styloví i v zimě, měli byste si pořídit šály, které se letos nosí. Otázkou však také je, s čím se dnes velice populární šály nosí a s čím je raději nekombinovat.

Kruhové šály jsou out

Ještě donedávna byly nejpopulárnější kruhové šály, kterým se také přezdívalo tunely. Jednalo se o šály, které byly spojeny a tvořily tedy kruh, který se jen obmotal kolem krku většinou dvakrát nebo třikrát. Když se kruhové šály staly populární, začaly se vyrábět také kruhové šátky, které byly velice podobné.

Kruhové šály se však po x letech musí z našich sbírek odstranit, jelikož místo nich přichází na scénu zcela jiné kousky, které jsou daleko stylovější.

Jaké šály jsou nyní in?

Během letošní zimy se můžeme radovat z kostkovaných šál. Kostkovaný motiv je velice elegantní, každý ho musí milovat. Nosí se nejen na kalhotách, ale také na košilích a nyní i na šálách. Kromě kostkovaných šál se dostávají do módy i zvířecí motivy, dokonce se usadily i na šálách klasického tvaru, které jsou najednou mnohem výraznější a výjimečnější.

Jakékoli moderní šály se nejlépe kombinují s kabáty rovného střihu, kdy se jen ledabyle přehodí kolem krku. Také je možné je kombinovat s lehkými halenkami – velké, teploučké šály slouží i jako přehoz ochraňující nás před chladem.