Dřevěné doplňky

Dřevěné doplňky, kterými potěšíte muže

V módě platí, že čím zajímavější budou jednotlivé kousky, tím budeme stylovější. Samozřejmě ani se zajímavými kousky by se to nemělo přehánět, ale pár zajímavých kousků do outfitu rozhodně zakomponujme. Co třeba do outfitu zakomponovat dřevěné doplňky? Jedná se o doplňky, které mohou nosit ženy i pánové. Zaměřme se nyní na pánské dřevěné doplňky, kterými rozhodně muže potěšíte.

Přemýšlíte nad tím, co darujete mužům pod stromeček nebo k narozeninám? Potěšte je unikátními dřevěnými doplňky, které ve své nabídce má například e-shop BeWooden, ale také jiné další e-shopy. S jakými konkrétními dřevěnými doplňky uděláte radost svým mužským polovičkám?

1) Hodinky

Hodinky by jednoznačně měly být součástí každého outfitu. Nezáleží na tom, jestli se jedná o outfit společenský, ležérní nebo zrovna míříte do haly na fotbal. Hodinky by měly být součástí pokaždé, navíc s hodinkami nikdy nešlápnete vedle.

A jelikož je populární především dřevo a dřevěné doplňky, pořiďte svému mužskému protějšku dřevěné hodinky. I když se vám může zdát, že budou těžké, jsou kupodivu velice, velice lehké.

2) Dřevěné sety

Muže nepotěšíte víc s ničím jiným než s dřevěným setem, který v sobě obsahuje dřevěné manžetové knoflíčky a také dřevěného motýlka. Sety jsou však různorodé, najdete na internetu mnoho jiných dřevěných setů – některé z nich obsahují jen a pouze dřevěné peněženky a krabičku na vizitky, jiné zase obsahují kšandy a dřevěného motýlka.

3) Dřevěné motýlky

Pokud nechcete utrácet za dřevěné sety, podřiďte muži jen dřevěného motýlka, který je dnes hit společenských outfitů. Lehce se kombinuje s klasickými košilemi, ale také se vkusně kombinuje se speciálními košilemi určenými k motýlkům.