Stylové džíny

Jak vypadají stylové džíny?

Patříte mezi nadšence módy? Pak jistě víte, že v současné době jsou stylové především takové džíny, které mají třásně u kotníků. Dalo by se říct, že je to nástupce zvonových kalhot. Jistě dobře víte, že zvonové kalhoty se neřadí k těm nejkrásnějším a nejoblíbenějším kouskům, za které se rozhodneme zaplatit. Ani po letech, kdy se zvonové kalhoty opět vrátily do módy, nesklidily velký úspěch, a tak je nahradily zmiňované džíny s třásněmi, které si ženy zamilují. Nevypadají totiž jako klasické zvonové kalhoty, proto sklízí větší míru úspěchu.

Jak se říká, džínů není nikdy dost. V současné době jsou populární zejména klasické úzké džíny až do pasu, ale díky vracejícímu se retro stylu se do módy dostaly zmiňované zvonové kalhoty v trochu jiném provedení, a sice s třásněmi u kotníků.

Kotníky jsou nyní pro módní návrháře to, co by mělo jít vidět. Kalhoty či džíny se tedy zásadně kupují v takové délce, aby šly kotníky vidět. Ať už si zakoupíte klasické společenské kalhoty cigaretového střihu nebo raději zvolíte aktuální trend v podobě stylových džínů ke kotníkům, vždy budou kotníky vykukovat, což nevadí, protože zatím je venku poměrně teplo.

Jaké boty k takovým kalhotám nosit?

Mnohé ženy se mohou ptát, jaké kalhoty k takovým džínům volit. Přece jenom džíny s třásněmi u kotníků nejsou zrovna kousek, který lze kombinovat se vším. Pozor si dejte zejména na kombinaci s klasickými teniskami. Jedná se snad o jediné džíny, které nelze kombinovat s teniskami, protože mohou nohu opticky zkracovat. Raději dejte přednost stylovým lodičkám, které nemusí mít jehlový podpatek, ale které mají spíše sloupový podpatek. Ten je stabilnější, pohodlnější a v takových botách se můžete toulat i po kostkové silnici.

Jak stylové džíny kombinovat?

Otázkou také může být to, jak či s čím kombinovat takové džíny. Odpověď je prostá a jednoduchá – s čímkoli. Mezi nejlepší kombinace patří džíny a džínová bunda, která nemusí být jen do pasu, ale může sahat až pod zadek.