Pánské svetry

Jednoduché pánské svetry nestárnou. S čím kombinovat?

Přemýšlíte nad tím, že svůj šatník oživíte novými kousky? Pánové, nesahejte po aktuálních trendech, které zanedlouho z pultů obchodů zase zmizí. Raději investujte do takových modelů, které nestárnou, ať už je doba jakýkoli. K takovým kouskům se řadí nejen jednobarevná (především černá a bílá trička), ale také pánské svetry, které si člověk skutečně zamiluje, a to především proto, že se dají naprosto snadno kombinovat s čímkoli, s čím si usmyslíte.

Jednoduché, tenké pánské svetry jsou nadčasová klasika, kterou lze zakoupit v mnoha barevných provedeních. Je jenom na vás, jestli sáhnete po modrém, červeném nebo klasickém černém svetru. Důležitý je při výběru především jeho tvar. Při nakupování sáhněte po tom nejobyčejnějším tvaru, po jednoduchém, dlouhém svetru bez kapuce, který je obšitý u krku a na svém konci.

Jak jsme zmínili, pánské svetry jsou nadčasové, dají se kombinovat s čímkoli si usmyslíte. Podívejme se na ty nejvkusnější kombinace, abyste věděli, že jste nešlápli vedle. Nechte se inspirovat.

Elegantní look vykouzlí skrytá košile

V nedávné době do módy vzešel jeden trend, a sice schovaná košile pod svetrem. A právě to je kombinace, kterou si každý muž milující eleganci zamiluje. Jednoduché, jednobarevné svetry, které jsou tenké, skvěle fungují v kombinaci s košilí, která vyčuhuje jenom svým límečkem. Pokud patříte k mužům, kteří eleganci skutečně milují, bude pro vás tato kombinace báječná. Nejen, že je pohodlná, ale díky decentně vyčuhujícímu límečku košile zpod vkusného tenkého svetru je i elegantní.

Když elegance není to, co potřebujete

Ne každý muž miluje eleganci, mnozí lidé dají přednost spíše pohodlí, nikoli kousající košili. Košili však můžete nechat stranou, stačí, když si pod svetr obléknete obyčejné tričko, které nepůjde vidět. Svůj look následně doplníte o vkusné džíny a samozřejmě o hodinky, nejlépe sportovní, které zachovají vzhledu pohodlnost a nepřidají na eleganci.