Jak vypadají nejkrásnější podzimní šaty?

Jak vypadají nejkrásnější podzimní šaty?

Mysleli jste si, že se na podzim šaty nosit nebudou? Pak jste se spletli. Šaty se nosí i během podzimu, což je opravdu skvělé. Dámy totiž mohou ukázat své ženské křivky, které jinak bývají zahalené pod množstvím kabátů nebo dlouhých sak. I když loňské podzimní kolekce zrovna nefandily klasickým šatům, letošní kolekce jim dávají zelenou. A nejen šatům, nosit se mají letos na podzim i sukně, a to dokonce ty saténové, které nemají zahřát, ale mají být skutečně jenom na parádu. Vraťme se však k šatům a prozraďme si, jaké podzimní šaty jsou návrháři a stylisty označovány za naprosto nejkrásnější.  

O letošních podzimních kolekcích lze říct, že se podzimní móda vrací k siluetám ze sedmdesátých a osmdesátých let. Toto tvrzení se ostatně týká i šat a sukní, proto se podívejme na to, jaké šaty jsou aktuálně nejžhavější a kde je případně můžeme sehnat.  

Jaké podzimní šaty koupit? 

Letošní podzim hraje takzvaně na romantickou notu. Mezi nejžhavějšími trendy najdeme tmavé květinové vzory, také zářivě cihlově červené šaty, fandí se i fialovým odstínům. Ovšem pokud narazíte na šaty, které budou v tradičně podzimních odstínech, neuděláte špatně, pokud si takový kousek koupíte. Právě naopak – takové kousky jsou vždycky skvělou volbou.  

Pokud chcete taky hrát na podzimní romantickou notu, investujte do šat, které budou romantické, které budou osázeny růžemi nebo třeba podzimním listím. Těch se také nebojte.  

Specifickým potiskem pro letošní podzimní sezonu jsou zvířecí potisky. Mnozí stylisté však tvrdí, že zvířecí motivy jsou nahrazeny klasickými kostkami nebo prérijním motivem, jenž je plný hnědých tónů. Nebojte se ani odstínů s geometrickými tvary nebo šatům, jež vypadají jak ze sedmdesátých let.  

Další krásné šaty letošního podzimu 

Kromě zmiňovaných šat se letos nosí i šaty ve stylu divokého západu, které krapet zjemní struktura volánu na hrudi nebo na ramenou. Balonové rukávy jsou opět v módě, stejně jako ozdobné řasení, které je však typické už pro osmdesátá léta.