Kdo všechno nosí ikonické boty Manola Blahnika?

Kdo všechno nosí ikonické boty Manola Blahnika?

Pana Manola Blahnika rozhodně nemusíme dlouze představovat. Jedná se o muže, který měl v nedávné době výstavu na pražské Kampě, kam zamířilo nespočetně mnoho lidí. V současné době jsou jeho boty už ikonickými, o tom není pochyb. Jenže se nabízí otázka, kdo jeho ikonické boty vůbec nosí? 

Boty Manola Blahnika jsou známé například proto, že se objevily ve filmu Sex ve městě. Právě Carrie Bradshaw nosila jeho ikonické boty. Světoznámý španělský návrhář však neobouval jenom hlavní hvězdu oblíbeného seriálu, za jeho nádherné páry mu vděčí vícero žen. Zmiňme si několik z nich, které jeho boty nosily s naprostou pýchou na srdci i v očích.  

Boty Manola Blahnika zdobily botník princezny Diany 

Kromě zmiňované Carrie Bradshaw, kterou známe hlavně díky tomu, že byla posedlá panem Božským, obouvala boty světoznámého návrháře i princezna Diana, která si zamilovala “manolky” na první pohled. Na jejích nohou je uvidíte na mnoha fotkách, které jsou k vidění na internetu.  

Samozřejmě princezna Diana není poslední ženou, která si “manolky” zamilovala. Dále je nosila a neustále nosí i módní ikona Victoria Beckham, která se proslavila hlavně díky sňatku s nejvíce sexy fotbalistou Davidem Beckhamem.  

Ve svém botníku má “manolky” i zpěvačka Rihanna, která se dokonce stala před dvěma lety hlavní tváří jeho nové kolekce. V té době se jednalo už o třetí spolupráci světoznámého návrháře a známé americké zpěvačky, která dobývá žebříčky hitparád.  

Hlavně, ať jsou nohy žen v naprostém pohodlí 

Manolo Blahnik však nevytváří jen na první pohled dokonalé kousky, které se později stávají ikonickými. Vytváří hlavně pohodlné obutí pro ženy. Nechce, aby se ženy v botách trápily, boty jsou tedy ručně zpracované, každý pár obuvi je zdoben typickým jehlovým podpatkem.  

Mezi nejproslulejší modely patří bezesporu luxusní modré lodičky, které nesou název Hangisi. Jsou známé díky zmiňovanému seriálu, jelikož jimi Pan Božský požádal Carrie o ruku – měl je místo tradičního zásnubního prstýnku.