Vybíráme nové džíny. Jak na to?

Vybíráme nové džíny. Jak na to?

Plánujete si svou dosavadní sbírku zpestřit novým kouskem? Pokud ano, prozradíme vám, jak na to. Džíny jsou totiž kousek, který se vybírá opravdu velice ošemetně. Ne všechny džíny dokonale sedí, některé jsou spíše na škodu než k užitku, jelikož zvýrazňují všechno to, co nemá jít vidět. Problém sehnat dokonalé, padnoucí a dobře přizpůsobivé džíny mají nejen ženy, ale také pánové. Podle odborníků bychom si však vždycky před koupí džínů měli nejdříve ujasnit, o jaký konkrétní typ džínů máme zájem. Stejně jako v dámském, tak také v pánském světě se totiž najde několik typů džínů, z nichž si můžeme vybírat. A výběr často není opravdu snadný.  

Slim džíny 

Na výběr máme například slim džíny, což jsou džíny, které jsou upnuté na tělo. S těmito typy džínů se setkáme jak v pánském, tak také v dámském světě. Zatímco ženám hodně lichotí, u pánů nevypadají zrovna sympaticky a pánové by se jim měli raději vyhnout. Ženy by se jim však neměly stranit, jen je třeba vybírat vhodnou velikost, aby nešlo vidět to, co vidět jít nemá. Přece jenom se jedná o nekompromisní džíny, které rády upozorňují na to, co chcete s pomocí džínů skrýt.  

Bootcut džíny 

V dámském světě se také nově setkáme s takzvanými bootcut džíny, což jsou džíny, které jsou rovného střihu a které se mírně rozšiřují směrem od kolen dolů. Na tento typ džínů mohou vsadit hlavně ženy, které mají krapet viditelnější křivky, jelikož jim skutečně přistanou. Pokud mají ženy viditelné křivky, džíny si krásně pohrají s jejich proporcemi a opravdu perfektně sednou.  

Mom džíny 

Opět džíny z ženského světa – to jsou mom džíny, které mají vysoký pas, to je pro ně typické. Mezi ženami zatím nejsou tak známé, ale pomalu se stávají velkým hitem. Jsou totiž střiženy tak, jako byly střiženy džíny v devadesátých letech, což se ženám opravdu líbí! A to nejen maminkám, podle kterých jsou tyto džíny pojmenované. Nevýhodou takzvaných mom džínů je především to, že by je neměly nosit ženy s plnější postavou. Těm nemusí zrovna slušet.