Jak na perfektní zimní outfit

Jak na perfektní zimní outfit

I když zimu nemá každý v lásce, nějakým způsobem ji musíme přežít. I když většinou naše outfity nejdou pod vrstvou bund vidět, neznamená to to, že bychom měli jednotlivé outfity odbít. Naopak bychom se měli snažit o to, abychom byli moderní a styloví i přesto, že nám celkový outfit nejde vidět. Musíme zaujmout i tím, co vidět jde. Aby se vám to podařilo, prozradíme vám, jak svůj outfit sestrojit, respektive jak vytvořit perfektní zimní outfit, do kterého se zamilujete nejen vy na první pohled.  

Jak jsme zmínili, zimu nemá každý v lásce, ale každý ji musí přežít, ať už jsou naše pocity k zimě jakékoli. Proto si ji zpříjemněme alespoň perfektním outfitem, který by neměl postrádat několik věcí.  

Pánský klobouk je součástí zimního outfitu 

I když si možná myslíte, že klobouky se nosí především na jaro, není tomu tak. Klobouky se nosí i během zimy, jsou to součásti zimních outfitů, které dokážou zpestřit i sebevíc všední look. Proto neváhejte a jeden takový pánský klobouk si pořiďte. Nebo snad ukradnete příteli jeho klobouk, co si schovává ve své sbírce? Ať už to uděláte jakkoli, nebojte se ho kombinovat s čímkoli vás napadne. Inspirovat se můžete například od módních ikon, které nosí pánské klobouky třeba v kombinaci s dlouhými kabáty nebo s kožíšky.  

Tmavé odstíny rtěnky do zimních dnů 

Zatímco v létě byly součástí outfitu spíše jemné či barevné odstíny rtěnek, v současné době, tedy v období zimy, se nosí především tmavé odstíny rtěnek, které podtrhnou a pořádně zvýrazní jakékoli ženské rty. Tmavý odstín rtěnky funguje v zimě opravdu skvěle, ideálně tento odstín zkombinujte s béžovou barvou nebo s krémově hnědou barvou. Kontrasty zkrátka bodují v případě zimních outfitů.  

Zimní čelenky místo čepic 

I když se zimní čelenky nelíbí většině mužů, neznamená to, že ženy je nosit nemohou. Právě zimní čelenky jsou to, co se aktuálně v zimě nosí, a tak se jim nestraňte a právě naopak je noste víc. Zahřejí vás pomalu lépe než čepice, navíc jsou skvělou alternativou zmiňovaných čepic, pokud nejste jejich fanoušky.