Trendy v dámské obuvi letošního roku. Co nás čeká a co se bude nosit?

Trendy v dámské obuvi letošního roku. Co nás čeká a co se bude nosit?

Chcete si do své sbírky konečně pořídit nějaké kousky, které se budou nosit během letošního roku? Mnozí lidé vyčkávali na den, až se jeden rok překlene v druhý, do té doby nechtěli nakupovat, a to zejména proto, aby si nekoupili něco, co se už nenosí. Nový rok totiž každým rokem přinese zbrusu nové trendy, a tak někteří čekali, až se tyto trendy dostanou do obchodů s oblečením. Naštěstí už jsou takové trendy k dispozici, prozraďme si konkrétně několik trendů ze světa obuvi, které se letos budou nosit a které na nás budou čekat letos na každém rohu.  

Bez obuvi zkrátka nesestavíme dokonalý outfit, proto se musíme snažit o to, aby jednotlivé botky byly naprosto dokonalé a aby byly přesně podle našeho gusta. Pojďme si zmínit takové kousky, které se nám nejen zalíbí na první pohled, ale také které budou zároveň moderní a in.  

Když pantofle, tak na podpatku 

Zamilovali jste se vloni do pantoflíčků? Pak vám letos udělá radost to, že se pantofle budou nosit i nadále. Je však pravdou, že se letos budou nosit takové pantofle, které budou na podpatku. Zapomeňte tedy na klasické pantoflíčky s rovnou podrážkou, letos se budete cítit v pantoflích jako princezna, jelikož pantofle s podpatkem vypadají skutečně jako od princezny. I když si pantofle s podpatky možná nedokážete představit, věřte, že to je kombinace, která do sebe fantasticky zapadá.  

Vojenské boty pro každou ženu 

Ať už patříte k drsným povahám nebo jste spíše romantická duše, v každém případě musí ve vašem botníku sídlit vojenské boty. Jedná se o unikátní kousky, které si zamilujete především pro výjimečnost a nevšednost. Pokud se domníváte, že lze vojenské boty nosit jenom k riflím nebo k drsnému černému looku, není to tak. Dnes se vojenské boty kombinují také s šaty nebo se sukněmi, zkrátka se vším, co si zrovna obléknete. Nebojte se nevšedních kombinací.