Vybíráme džíny podle typu postavy

Vybíráme džíny podle typu postavy

Rozhodli jste se vyrazit nakupovat a máte jediný cíl, a sice sehnat padnoucí rifle, které by vám naprosto slušely a které by nezvýrazňovaly vaše nedokonalosti? Málokdo ví, že takové džíny se opravdu dají sehnat, jsou v každém obchodě, jen je třeba vědět, podle čeho si je vybírat. Každá žena by měla džíny vybírat ne podle střihu, ale podle tvaru či typu své postavy. Každé ženě zkrátka sluší trochu něco jiného a postava je pomocník, který při výběru džínů pomůže.

Nedávné průzkumy ukázaly, že až čtyřicet procent žen neví, jak si kalhoty vybírat, nebo neví, podle čeho vybírat. Zhruba patnáct procent z těchto žen následovně přejde do stresu a odchází s nepořízenou. Zjistěte tedy, jakou máte postavu a dle toho si kupujte džíny.

Máte postavu Věstonické Venuše?

Postava hrušky neboli postava Věstonické Venuše je postava s větším zadečkem a mohutnějšími boky. Dolní partie jsou tedy trochu větší, ovšem nezoufejte. I pro ženy s touto postavou existují džíny, a to konkrétně džíny s vyšším psem, které krásně prodlouží nohy, zeštíhlí boky a schovají nedokonalosti, které máte.

Chlapecká postava jako postava Cameron Diaz

Jste spíše majitelkou postavy, kterou má třeba Cameron Diaz? Jedná se o spíše chlapeckou postavu, na níž postrádáte typické ženské křivky a tvary. Tento typ má tu výhodu, že může nosit jakýkoli střih džínů, jen by se tedy mělo jednat o zajímavější střihy, aby upoutaly pozornost. Například džíny s detaily na zadních kapsách jsou skvělé.

Máte postavu jablka?

Stejně jako existuje postava hrušky, existuje také postava jablka. Jedná se o postavu se širšími boky a mohutnějším středem těla, který má zpravidla hubené a štíhlé nohy. Tento typ žen by měl vsadit kalhoty s elastickým pasem bez zipu, pomohou spíše tmavší barvy a džíny s rovnými, nikoli širokými nohavicemi.