Přinášíme tři pánské inspirace na jaro. Pánové, oblečte se stylově

Přinášíme tři pánské inspirace na jaro. Pánové, oblečte se stylově

Pánové, ženy milují hezky oblečené muže, to snad nemusíme připomínat. Pokud je váš šatník spíše z dob minulých, je třeba, abyste si ho výrazně pozměnili. Co třeba se vydat na nákupy, během kterých si nakoupíte hromadu stylových kousků, jež využijete nejen během jara, ale také během jiných ročních obdobích. Nechte si samozřejmě poradit v obchodech, pozor však na následnou kombinaci jednotlivých kousků, za něž  utratíte. Abyste náhodou něco špatně nezkombinovali, přinášíme vám rovnou tři pánské inspirace na jaro, podle kterých se můžete oblékat. Co bude vaší inspirací jako první? 

V případě, že patříte k mužům, kteří si někdy nevědí rady, co na sebe, níže uvedené inspirace vám jistě přijdou vhod. Nechte se inspirovat nebo jen díky našim kombinacím vytvořte zbrusu nový look. 

Outfit č. 1 

Nic nenahradí skvělé kotníkové džíny, které jsou trochu roztrhané. K tomu zvolte tričko s krátkým rukávem, které bude vzadu o něco delší než vepředu. Nezapomeňte na stylový bomber, tenisky dle svého gusta a samozřejmě si na hlavu nasaďte buď kšiltovku, nebo stylovou čepici s rovným kšiltem, kdy kšilt bude vzadu.  

Outfit č. 2 

Pro pány milující eleganci máme tip na trochu jiný look, v němž hrají hlavní roli kotníkové kalhoty, které doplníte o bílou košili. Ta může být ledabylá, nezakasaná, vyhrnutá k loktům. Na nohy pak obujte mokasíny (bez ponožek, prosím), kolem ramen přetáhněte drobnou taštičku, do níž schováte peněženku a telefon. Nezapomeňte pak na klobouk, který je nadčasovým módním doplňkem.  

Outfit č. 3 

Pokud milujete košili, vezměte si jednu károvanou a hezky ji uvažte kolem pasu. Tričko by mělo být jednobarevné, ideálně bílé nebo černé. Opět zvolte džíny, které nemusí být roztrhané, jen upnutější, ať vám perfektně sedí. K tomu zvolte batoh a opět kšiltovku nebo čepici s rovným kšiltem.