Skate styl pro muže. Co ho vystihuje?

Skate styl pro muže. Co ho vystihuje?

Když jdeme do práce nebo do školy, vždy narazíme na nějakého skejťáka. Ježdění na skatu je dnes nadmíru populární, je to sport i koníček v jednom. Skateboardisti se učí různým trikům na skatu, mají svou partu a snaží se být naprosto nejlepší v tomto oblíbeném sportu. V případě, že k nim patříte, také víte, že skateboarding má svůj vlastní styl, a sice skate styl, který má své specifické znaky. Víte, jak se tento styl určený spíše mužům vystihuje?

Samozřejmě nejen pánové mohou jezdit na skatu, i ženy na skatu jezdí s oblibou, jen to pro ně není tak obrovský koníček jako pro muže. Pánové mají skate více v lásce, ženy mají jiné oblíbené koníčky, dle kterých se oblékají. Zaměřme se tedy nyní na muže a na skate styl a na to, co tento styl vystihuje. My to totiž víme.

Oblečení větších velikostí

Když kolem vás projede kluk na skatu, udiví vás hlavně velikost jeho oblečení. Skejťáci totiž mají většinou oblečení o velikost větší. Místo tedy velikosti M mají raději oblečení velikosti L, které skvěle vlaje ve větru a budí skvělý efekt při zdolávání některých triků. Konkrétně se nosí větší trička, skate mikiny, také džíny, které v pase uchytí pásek.

Boty s rovnou podrážkou

Co se týče obuvi, žádná vyvýšená podrážka nehraje žádnou roli. Vyvýšené podrážky skejťáci nenosí, právě naopak – jsou zastánci bot s rovnou podrážkou. Mezi typické skate značky se řadí například značka Vans, je však pravdou, že už nabízí tato značka i oblečení a boty nejen pro skateboardisty.

Doplňky jsou taky potřeba

Skejťáci nosí také kupu doplňků, jako jsou například kšiltovky, jež mají rovný kšilt. Obvykle jsou kšiltovky značkové, ale samozřejmě to není podmínka. Hromada silikonových náramků se také řadí ke skate stylu.

Když už nyní víte, jak skate styl vypadá, přidáte se ke skejťákům nebo raději budete hledat jiný sport s jiným stylem oblékání?