Vyberte výstřih, který zvýrazní vaše přednosti. Stačí znát základní pravidla

Vyberte výstřih, který zvýrazní vaše přednosti. Stačí znát základní pravidla

Možná vás to ještě nenapadlo, ale výstřih hraje v celkovém outfitu významnou roli. Ke každé postavě se hodí jiný, a proto byste při výběru topů, šatů a svetrů měli tomuto kritériu přikládat pozornost. Nejde jen o velikost a množství odhalené kůže. Různé výstřihy totiž vytvoří zcela jiné dojmy z vašeho oblečení.  

Hranatý výstřih 

Vnadné ženy s širokým hrudníkem, by téměř vždy měly sáhnout v obchodním domě nebo na e-shopu po této variantě. Šaty s hranatým výkrojem, trička nebo mikiny totiž odhalují velkou část pokožky, ale nepůsobí vulgárně. Výstřih do V by u takových žen mohl odhalovat až příliš, a proto je tato varianta dobrým kompromisem. Nebudete mít pocit, že jste příliš odhalená, a navíc si budete připadat svůdně.  

Základní půlkruhový výstřih 

Všechna základní trička jsou vybavená právě tímto výstřihem, který je zlatou střední cestou. Vyhovuje ženám, které mají širší i užší ramena a všem typům poprsí. V takovém případě můžete určovat jeho hloubku u různých módních kousků a podle toho zvolit denní nebo večerní outfit. Opět platí, že méně je někdy více. 

Úzký výstřih 

Opakem jsou křehké dámy, které nemají tak velké poprsí, jsou obdařeny úzkými rameny a působí jemně. V takovém případě je vhodné zvolit i odpovídající výstřih. Tzv. lodičkový odhaluje minimum pokožky, ale jeho střih je velmi elegantní. Opticky ramena rozšíří a vy se budete cítit nádherně.  

Výstřih do V 

Takový střih je ideální pro nižší postavy. Zvolte vždy takový, abyste se v něm cítila komfortně a ne příliš vulgárně. Ve správné velikosti ale může elegantně odhalit vaše křivky a přitom neukázat mnoho. Výstřih do V se hodí také v případě, že máte delší šperk, který chcete ukázat a nezakrývat jej pod tričkem. Pokud budete o dekolt správně pečovat a hydratovat jej, šperk na něj může přitáhnout pozornost a udělat z něj vaši estetickou přednost.