Šedá jako barva roku? Post nezískala, přesto má letos velký prostor

Šedá jako barva roku? Post nezískala, přesto má letos velký prostor

I když o šedé barvě nemůžeme mluvit jako o barvě roku, přesto v mnoha módních kolekcích dostává opravdu velký prostor. Významný post jí vyfoukla barva žlutá, která se barvou roku stala, ale k jejímu štěstí jde s tímto odstínem ruku v ruce. Pokud chcete šedou barvu zařadit do svého šatníku, máme pro vás několik tipů, jak toho dosáhnout.  

Úvodem je třeba ještě zmínit jeden fakt, a sice že šedá barva opravdu nemusí působit nudně. Když se outfit doladí bílými doplňky nebo černými kousky, vznikne elegantní look, se kterým zaujmete široko, daleko.  

Šedé šaty v lesku na nejeden večírek 

Mezi vašimi šedými kousky ve vašem šatníku by neměly chybět lesklé šaty ve zmíněném odstínu. Jedná se o unikátní kousek, který můžete vytáhnout na nejednu oslavu či večírek. Když je doplníte vysokými kozačkami nebo elegantními lodičkami, bezesporu vyhrajete cenu za nejlépe oblečenou ženu v místnosti.  

Vlněný kabát, který zahřeje 

Jelikož zima ještě neskončila, pořiďte si do své sbírky kabát. Takový hřejivý kabát by měl být tím, čím v zimě oslníte. Pořiďte si ho v šedém odstínu a poté ho hravě zkombinujte s bílými nebo černými botami. Jestli ho doplníte šálou nebo si pod něj dáte mikinu s kapucí, to už je ve vaší režii. Jaký styl preferujete vy? 

Šedé sukně originálního střihu 

Mezi kousky, které jednoznačně patří do vašeho šatníku a které byste měli mít v šedé barvě, patří i originální sukně. Vsaďte na lichotivý pouzdrový střih, který postavu krásně obepne a zvýrazní ženské křivky. Pokud se bude jednat o zavinovací sukni, ještě lépe! Tu pak můžete doplnit kapsičkou nebo aktuálně velmi stylovou ledvinkou.  

Šedá parka na zimu i na jaro 

Mezi must have šedé kousky patří také šedá parka, která může být nejen na zimu, ale také na jaro. Tato prodloužená bunda bývá doplněná elegantním kožíškem, proto se ji nemusíte být kombinovat třeba s kalhotami a botami na podpatku.