svatební šaty

Úzké svatební šaty s vlečkou – právě s nimi okouzlíte

Na svůj svatební den se těší samozřejmě každá žena. Je to totiž den, kdy pouze ony budou hlavní postavou celého dne a kdy budou právě ony středem pozornosti. Budou sklízet hromady obdivů a budou se moct nechat hýčkat nejen celý den, ale celou předsvatební dobu. Nejvíce se však ženy těší na to, že budou vypadat jako princezny, což je jejich sen od útlého raného věku. Výběr svatebních šatů je pro ně velice příjemný, přesto je také velmi těžký, pokud si s sebou nevezmou poradkyni, díky které si zvolí samozřejmě ty nejlepší a nejlépe padnoucí. Kamarádka jako poradkyně je vážně dobrá, protože se tak společně můžete podívat na aktuální trendy v této oblasti. Ano, i svatební šaty mají své trendy, které jsou v danou chvíli moderní.

V současné době jsou unikátní zejména krátké šaty, které jsou dlouhé zhruba ke kolenům či mírně nad kolena. Je to důkaz jinakosti, protože klasické dlouhé šaty, které jsou velmi načechrané, se staly jakousi tradicí, která ne pro každého může být atraktivní volba. Krátké šaty jsou tedy jiné, přesto jsou velmi stylové. Pakliže však přece jenom toužíte po dlouhém provedení šatů, sáhněte po úzkém střihu s dlouhou vlečkou. Pokud vás vlečka neláká, úzké šaty s vyšším rozparkem – to je to pravé.

Tyto šaty nejsou pro každou nevěstu!

Samozřejmě je nutné podotknout, že takové šaty nejsou pro každou nevěstu. Úzké šaty s vlečkou jsou krásné na vysokých postavách se štíhlou linií. Díky tomu, že jsou šaty velmi úzké, může se zvolit trochu bujnější závoj, který učiní z nevěsty nepřehlédnutelnou ženu v místnosti. Pro ženy s pevnější postavou se doporučují šaty stažené na prsou a s bujnější vlečkou. Bolerka se k šatům, ať už je to jakýkoliv střih, nehodí, proto je vynechejte a k šatům je rozhodně nekombinujte. Boty volte především pohodlné a také v závislosti na šatech – na tom, jaký máte střih a délku, to je zásadní.