letní obuv

Jaká letní obuv je nejoblíbenější?

Léto je v plném proudu, což znamená, že se to na ulici jenom hemží stylově oblečenými lidmi v unikátní letní módě. Letní móda zase prošla jakousi změnou od minulého roku, přesto některé kousky zůstaly stále nedotčené a stále stylové. Pokud je během léta chladnější období, zvítězí především cigaretové společenské kalhoty různých barev a vzorů – dominují však nejvíce puntíky, které jsou naprosto fenomenální. Pakliže je však kolem třiceti stupňů Celsia, rozhodně volte především šaty, které naprosto dominují letošnímu létu, a to v jakémkoli střihu. Oblíbeným střihem jsou zejména volné typy šatů se spadenými rameny. Spadená ramena obecně jsou unikátní kousek, který rozhodně nesmí chybět ve vašem šatníku. Spadená ramena sledujeme nejen na šatech, ale také na topech či na obyčejných basic tričkách, kde jsou na ramenou pouze takové výkroje.

K letní módě však neodmyslitelně patří i obuv. I zde jsme se setkali s novinkami, které musíte v létě mít ve svém botníku, protože právě takové novinky vám outfit rozjasní tak, jak jste si ani neuměli představit. Jaké kousky jsou tedy unikátní a které boty jednoznačně musíte mít ve svém šatníku?

 • Slip-ony s nášivkami

Nášivky jsou letošním módním hitem a byla by škoda, kdybychom ani jeden kousek neměli společně s nimi. Oblíbené jsou nášivky především na tričkách, ale rozhodně jsou skvělé i na botách. Nejvíce je najdete třeba na oblíbených slip-onech. Tento styl bot je stále stylový a stále trendy, proto klidně vyndejte ze svého botníku slip-ony z loňského roku a našijte na ně oblíbené nášivky, jež koupíte v kde jaké galanterii.

• Zavazovací sandály

Vloni v létě jsme se mohli procházet v unikátních balerínách na zavazování, letos však dominují především sandálky na zavazování, protože v nich se noha jen tak lehce nepotí a jsou opravdu stylové, elegantní a také velmi pohodlné. Pokud je však najdete v metalově stříbrných barvách, obdržíte deset bodů z deseti od různých módních návrhářů!