triangl plavky

Triangl plavky přes rok nezestárly a jsou zase letní hit!

Léto je v plném proudu a pomalu, ale jistě se blíží i naše oblíbená doba dovolených, na kterou se naprosto těšíme. Dovolenou jsme si v práci už domluvili, dokonce jsme si zaplatili i zájezd u moře, na který se těšíme už od minulé dovolené, protože takový odpočinek se opravdu zažije jenom jedenkrát za rok. Je nutné také říct, že na velkou letní dovolenou se přijíždí s kufry sbalených věcí, proto se snažte, abyste vždy do takových kufrů měli co dát. Řada žen dělá velké letní čistky šatníků, proto se není čemu divit, když se na letní dovolenou musí opět nově vymódit a pokoupit si nové unikátní kousky, které budou vážně naprosto senzační. Mezi takové kousky se řadí hlavně plavky, protože plavek není zejména na dovolené u moře nikdy dost a každým rokem se navíc mění.

Mezi aktuální trendy v plavkách se řadí především jednodílné plavky, které jsou naprosto senzační, protože se hodí na každou postavu. Mnohdy dokonce skryjí i drobná viditelná kila, která jsme nestihli shodit do horkých letních měsíců. Pokud byste však zatoužili po dvoudílných plavkách, sáhněte stoprocentně po triangl plavkách, které trhaly svou prodejností rekordy zejména během loňského roku. Svou oblíbenost však během roku neztratily a letos si je můžete koupit zase, aniž byste ztratili svůj styl.

Jaké barvy jsou u tohoto druhu plavek populární?

Je nutné zmínit, že triangl plavky jsou jediné plavky či jediný kousek oblečení, u něhož jsou povolené fosforové odstíny. V jiném případě jsou fosforové barvy naprosto nemístné, což samozřejmě jistě víte. U těchto plavek se ovšem povolují, protože právě těmto barvám se takové plavky staly tak populární. Mezi nejoblíbenější fosforové barvy se řadí jednoznačně růžová nebo také žlutá. K dalším zářivým barvám se řadí třeba zelená nebo oranžová. Samozřejmě tyto plavky můžete zakoupit i v jiných barvách, v těch klasičtějších – a sice v červené, modré nebo třeba v bílé barvě.