Už je to tady. Trendy jaro/léto 2019

Už je to tady. Trendy jaro/léto 2019

Opět je to tady jako každý rok. Někdo se na ně těší a někdo je nemůže ani vystát, jisté však je, že dle nich budeme v příštích měsících nakupovat oblečení. Řeč je o trendech, a to konkrétně o módních trendech! Jak s nimi naložíte, budete nosit, nebudete nosit nebo je budete ignorovat? Nezapomeňte však, že móda má být hravá a zábavná a neměli bychom se hnát za extrémy. Občas neuškodí pořídit nějaký trendy kousek, ale měnit kvůli trendům celou skříň se nevyplatí. Pojďme se tedy podívat na jaro a léto 2019! 

Vládnout bude světle zelená 

Pistáciová, mátová nebo šalvějová? Asi je to jedno, hlavně že ji představil oblíbený francouzský módní návrhář Jacquemuse a značka BY FAR, která tuto barvu zobrazuje hlavně na kabelkách. Nebojte se ji zařadit i do jiných kousků, co takhle šik bavlněné šaty této barvy? Uvidíme, co nám nabídnou obchodní domy. Jedno je ale jasné, a sice světle zelená bude vládnout letošním teplým měsícům.  

Velké mašle v hlavní roli 

Sice připomínají ještě období Vánoc, když jsme na Štědrý večer rozbalovaly dárky, ale zůstanou nám až do léta. Mašle jsou nejen ozdoby dárků, ale i nádherných žen a zobrazují naši něžnost a jemnost. Navíc budou trendy úplně všude, na krku, v pase, na rukávech, je třeba si jen pohrát s jejich tvarem, umístěním, barvou a materiálem. Pokud jste odvážná a šikovná, nebojte se je přidat i na již zakoupené oblečení, které máte doma. Jde to snadno za pomocí jehly a nitě. 

Neonové barvy se vrací 

Nemáme na mysli vykřičené neonové teplákové soupravy z Polska. Ani ty už dávno pasé křiklavé růžové Air Maxy. Myslíme spíše trička křiklavé žluté barvy, sáčka a kalhoty. Vaší fantazii se meze nekladou! A neonové barvy jsou zase in. 

Béžová pro milovníky neutrality 

I neutrální a téměř pleťové barvy budou v kurzu. Barva se velice snadno kombinuje a působí luxusně a sofistikovaně.