Pánové a jejich módní průšvihy a přešlapy

Pánové a jejich módní průšvihy a přešlapy

I když množství mužů, kteří se zajímají o módu, rapidně stoupá, najdou se stále jedinci, kteří nemají o tom, co se nosí, ani ponětí. Právě těm je nutné vytknout několik módních prohřešků, kterých se ostatně dopouští někdy všichni muži na světě. Pokud spadáte do mužského světa, měli byste také o módě něco vědět. Důvodem je to, že šaty zkrátka dělají člověka, a na základě toho, co nosíte, vás lidé na první pohled soudí. Lidé zkrátka takoví nyní jsou, co si budeme povídat. Přinášíme vám proto seznam módních přešlapů, abyste se jim případně mohli vyvarovat.  

Nejen ženy, ale opravdu i pánové občas sáhnou vedle, když ráno vybírají to, co si vezmou na sebe. Jelikož ale nevstávají s předstihem jako ženy, jejich módní průšvihy a přešlapy vidí někdy každý člověk, a to proto, že se nestíhají převléct.  

Abyste se případným módním přešlapům vyvarovali už napoprvé, máme pro vás seznam toho nejčastějšího, s čím pánové hřeší.  

Pestrobarevné košile s krátkým rukávem 

Košile s krátkým rukávem je poměrně choulostivé téma, na které má každý člověk zcela jiný, zcela odlišný názor. Najdou se ti, kteří košile s krátkým rukávem milují, najdou se ale také jedinci, kteří ho nenávidí.  

V případě, že patříte k milovníkům tohoto kousku oblečení, měli byste investovat do košile s krátkým rukávem neutrální barvy. Pestrobarevné košile s krátkým rukávem, které jsou obvykle ještě větší velikosti, jsou jedním z mnoha faux pas, kterých se muži dopouští.  

Bílé ponožky v sandálech 

Jelikož se zanedlouho schovají zimní boty do botníků a budou se vytahovat odlehčenější typy obuvi, pánové si musí uvědomit, že se konečně už letos musí vyhodit při třídění botníků klasické sandály na suchý zip, který Češi nejčastěji nosí s bílými ponožkami. I když v zahraničí označují tuto kombinaci za poznávací znamení každého Čecha, je to ten největší módní hřích, kterému pánové nějak nemohou stále odolat.