Nejdražší pánské tenisky. Jejich ceny vás překvapí

Nejdražší pánské tenisky. Jejich ceny vás překvapí

Člověk si ve svém životě šetří na různé věci. Někteří si šetří na krásný dům, jiní na automobil a jiní si šetří proto, aby si jednoho dne mohli koupit jeden z nejdražších kousků na světě. Zatímco ženy si šetří na drahé kabelky, pánové si šetří na něco zcela jiného, a sice na drahé pánské tenisky. V současné době existuje seznam nejdražších pánských tenisek. Lidé by si mohli říct, že je to jak se seznamem nejdražších dámských tenisek, čili že hodnoty tenisek sahají jako u kabelek do milionů dolarů. Jenže u tenisek to není tak zdrcující, ceny jsou v hodnotě několika tisíc, tudíž si je po krátkém šetření můžete koupit i vy.  

Pokud jste tedy milovníkem bot a chcete mít ve svém botníku tenisky, které jen tak na někom neuvidíte, vyberte si ze seznamu těch nejdražších pánských tenisek. Uvidíte, které vám padnou do oka tak moc, že se odhodláte kvůli nim šetřit.  

Adidas Yeezy Boost 350 Pirate Black 

Tenisky od značky Adidas nazvané “Pirate Black” na první ophled nevypadají tak, že stojí pět tisíc korun. Vypadají zcela obyčejně, ovšem jedná se o re-edice pirátské černé. Od své původní verze jsou trochu odlišné, jsou však velmi pohodlné. Není jich málo, ale není jich ani moc. Proto pokud jste si jistí, že do nich chcete investovat, neváhejte ani minutu.  

Adidas Yeezy Boost 750 Glow in the Dark 

Pokud zůstaneme u tenisek Adidas, měli bychom zmínit tenisky nazvané “Glow in the Dark”. Jedná se o tenisky, které nosí zejména nejslavnější rappeři nebo bohatí kluci. Stojí však skoro devět tisíc korun, tudíž je otázka, jestli takovou sumu za boty opravdu chcete dát. Pokud ne, raději je přenechejte těm bláznům, kteří za takové boty peníze obětovat budou. 

Air Jordan 1 SATIN 

Kolem čtyř a půl tisíc – to je cena, kterou zaplatíte za tenisky Satin, kterých je pouze 501 párů. Pokud se je budete snažit ulovit takzvaně z druhé ruky, ani v tomto případě nepochodíte. O jejich hodnotě ví každý.