Tři outfity, v nichž hraje hlavní roli listonoška

Tři outfity, v nichž hraje hlavní roli listonoška

Pokud se řadíte k nákupním maniakům, určitě vám nemusíme představovat kabelku zvanou listonoška. Jedná se aktuálně o obrovský hit, který si zamilují samozřejmě ženy, ale občas mají kabelu na tento styl i pánové, kteří třeba chodí za svými klienty, nebo herci, kteří se chodí učit texty a potřebují je někam dát. V současné době najdete listonošku v mnoha dámských sbírkách, jenže bohužel mnohé ženy nemají ani zdání, jak tento typ kabelek kombinovat. Důvodem koupě bylo jen zjištění, že se jedná o stylový módní doplněk, který může zdokonalit look. Aby však listonoška nebyla jen na ozdobu sbírky, prozradíme si, jak z ní vykouzlit tři outfity, které můžete s chutí nosit.

Listonoška na běžné nošení

Listonoška je skvělá kabelka, kterou lze nosit i běžně, nemusíte ji nosit jen do zaměstnání. Například se perfektně hodí k outfitu, jenž je stvořen z pletených šatů s rolákem či se stojáčkem, k černým punčocháčům, které jsou doplněny o kozačky nad kolena černé barvy, nesmíme zapomenout ani na kabát rovného střihu a na šálu, která je letmo přehozená kolem krku. Jako doplněk do uší můžou být kruhové větší náušnice, které jsou dnes velmi oblíbeným šperkem zejména u mladší generace.

Listonoška do společnosti

Listonoška zároveň není nijak vyzývavá kabelka, kterou byste nemohli nosit i do společnosti. Nemusíte se ji bát vytáhnou třeba do divadla, vkusně se přehodí přes rameno a může se jít. Jenže jak ji třeba konkrétně do divadla zkombinovat?

Většinou se do divadla berou šaty. Doporučujeme investovat do květinových delších šat, které buď doplníte o hezké polobotky, nebo o kozačky nad kolena. K tomu přihodíte právě listonošku a vkusný look do divadla je na světě.

Listonoška do práce

A jak jsme zmínili, jedná se navíc i o typickou kabelku do práce. Stačí si ji zkombinovat s úzkými, cigaretovými kalhotami (o takzvané Havlovky v dámském provedení), k tomu dodáte košili a nezapomeňte ani na sako, které doplní tento look. Na nohy obujte polobotky nebo lodičky.