Plavkové trendy 2019. Připravte se na léto už nyní

Plavkové trendy 2019. Připravte se na léto už nyní

Řada z nás se aktuálně snaží shodit přebytečná kila a myslí už na plavkovou sezónu, kdy budou moct ukazovat své krásné tělo. Pro ženy, které milují léto a už se ho nemohou dočkat máme proto už nyní plavkové trendy určené pro letošní rok. Inspirujte se a nezapomeňte, že než se nadějte, léto už bude tady a vy už nebudete stíhat koupit plavky na dovolenou. Proto buďte připravené ať před prázdninami vybíráte na jistotu! Zvolíte si letos puntíky nebo dáte přednost děravým bikinám? 

Puntíky jako retro vzor letošního roku 

Velké, malé, střední, nenápadné i výrazné. Všechny varianty puntíkového vzoru budou trendy, a hlavně jsou pořád krásné. Nebojte se jich, černé na bílých plavkách se slečnou opálené pokožky budou vypadat opravdu nádherně a sexy. Puntíky lze ale považovat za retro vzor letošního roku, který bude vynikat nejen na plavkách. 

Dvoudílné plavky s dírami. Zamilujete se do tohoto typu? 

Zní to možná zvláštně, ale vypadá to milionkrát lépe. Zakrytá prsa, odhalené krásné břicho a moře. Takto si představuje ideální dovolenou muž a díky plavkám, které jsou spojené, ale nejsou to bikiny ho bude žena přitahovat ještě více než obvykle. Plavek s dírami by se měly vyvarovat ženy s mnoha kily navíc. 

Barvy jsou léto 

Jedno velké ANO pro barvy v roce 2019! Koho zajímají nudné černé plavky, letošní sezóna patří krásným jasným letním barvám, které nenajdete jen na každodenním oblečení, ale i na plavkách, na kterých to bude vypadat úžasně. 

Letní vzory na letošních plavkách 

Co to jsou letní vzory? Jedná se o malé vzory, takzvané minimalismy. Na plavkách vypadají malé vzory opravdu hezky. Setkáme se jak s květinami, tak i s etno a geometrickými vzory. Všechno barevné a kreativní je toto léto opravdu vítané! 

Plavky s vysokým pasem jako další hit  

Dobrá zpráva pro ženy, které se stydí, ale nechtějí nosit plavky v celku. Toto léto budou trendy plavky s vysokým pasem, třeba i ty barevné se vzory. Nechte se inspirovat třeba Monikou Marešovou, která si jedny takové vzala na svou nedávnou dovolenou!