Trendy ve světě dámského prádla. Co se nyní nosí?

Trendy ve světě dámského prádla. Co se nyní nosí?

Trendy se mění jako na běžícím pásu. Mění se ve světě obuvi, ve světě oblečení i v mnoha dalších odvětvích módního průmyslu. A ani u dámského prádla tomu není jinak. Nabízí se však otázka, co se aktuálně nosí? Podle odborníků za sebou máme vůbec nejvíce extrémní rok, který kdy byl. Do popředí se totiž dostávají takové kousky, které jednoho krásného dne upadly do zapomnění. Vrací se konkrétně devadesátá léta, ale také kousky z dřívějších dob. Korzety, hedvábí a fetiš. To vše je nyní v módě. 

Touha po pohodlí na prvním místě 

Zatímco ještě donedávna to bylo spíše o touze vypadat svůdně a sexy, nyní touha po pohodlí říká něco jiného. Ženy se i po stránce spodního prádla chtějí dostat do domácích kolejí a po sexy kalhotkách už ani nemrknou. Za to se dívají na kalhotky s vyšším pasem a jiné BDSM prvky.  

Tyto prvky se nyní dostávají do popředí s trochu fetišistickým stylem. Přesně toto začínají propagovat celebrity na sociálních sítích a je nyní jen otázkou, jestli je to opravdu tak stylové, jak se domnívají.  

Korzety znovu žádají o pozornost 

Některé kousky si však pamatujeme z dob dávno minulých. Myslíme konkrétně korzety, které mají na vývoj módy obrovský vliv. I když je pravdou, že jsme se začali upínat na pohodlné oblečení, najednou se do popředí dostaly i korzety, které s tímto zastáním jsou zcela v rozporu.  

Dalo by se říct, že si nyní aktuální trendy ve světě dámského spodního prádla opravdu odporují. Na jednu stranu se klade důraz na maximální pohodlí, na straně druhé toužíme po větší a intenzivnější provokaci, kterou se snažíme dávat najevo. 

Nevyztužené košíčky  

Snad tím nejpřívětivějším jsou nevyztužené košíčky, které jsou takovým kompromisem mezi zmiňovaným pohodlím a trochou sexy ženskosti, kterou chceme okolnímu světu ukázat. Je ale pravdou, že ne všem ženám je tento typ podprsenky pohodlný. Některé zastávají spíše opačný názor.