Módní vzory tohoto podzimu. Na co vsadit esa v rukávu?

Módní vzory tohoto podzimu. Na co vsadit esa v rukávu?

Stejně jako uplynulé roky, i letošní podzim se bude nést ve znamení vzorů. Vedle tradičních proužků a leopardích motivů, což jsou ostřílení favoriti na vítěze poslední měsíce, se nám do hry dostávají další motivy, nad kterými bychom neměli mávnout rukou. Pojďme si prozradit vzory, se kterými letos na podzim bezesporu zazáříme. 

Jako jedna velká šachovnice 

Nemusíte hrát šachy, abyste mohli nosit jejich motiv. Seriál Dámský gambit ženy neinspiroval k hraní logické hry, ale spíše k nošení motivu, který je pro ni tak typický. I když mluvíme o poměrně extravagantním, výrazném motivu, nemusíme se ho nijak obávat. Jen si musíme dát pozor na to, abychom nemíchali příliš mnoho motivů dohromady. Šachy musí hrát v outfitu prim.  

Očekává se, že tento motiv bude trendem ještě nějakou dobu. Můžete tak na něj vsadit s klidným svědomím a koupit si nejen kalhoty, ale i sukni v podobě šachovnice. 

Punk not dead 

Kostičkové motivy budou obecně vládnout letošnímu podzimu, proto si v ideálním případě udělejte pořádnou zásobu těchto kousků. A pamatujte na jedno pravidlo, a sice že punk není mrtev! Po letech se opět do popředí dostane tartan, který je označován za trend nejen letošního podzimu, ale i následující zimy, tak, prosím, zbystřete. 

Podle odborníků se bude tartan nosit nejen na dámských oblecích, ale také na oversized sakách či bundách. Když se skloubí s hudebními tričky, vytvoří se tím outfit hodný deseti bodů z deseti. 

Infantilita, na scénu 

Pokud vám při procházení obchodů přijde, že všechno kolem je nějak dětské, možná až infantilní, není to jenom pocit. V takovém duchu se nese móda jako taková. Nosit svetry, kardigany s motivy muchomůrek, lesa nebo pasoucími se ovečkami – to je nyní v módě. Ano, není to styl každého, ale ano, je to in. 

Dalo by se říct, že přesně toto nosí jenom odvážní jedinci, kteří se toho nebojí. Kolik se jich mezi námi najde, to ukáže nadcházející roční období.