Trendy roku 2018

Trendy roku 2018: Zaujměte s ledvinkou nebo s lesklým lookem

Rok 2018 je a nadále i bude rokem módy. V žádném jiném roce jsme se totiž nesetkali s tak velkým množstvím retro kousků jako letos. Pokud jste milovníkem jednoduchosti, tak letos nepochodíte, protože vést bude hlavně extravagance a ležérnost skloubená s elegancí. Na scénu se vrací oblíbené a zároveň nenáviděné ledvinky, péřovkami zaujmete nejen během chladnějších jarních dnů, ale i na podzim či na zimu. To však není to jediné, co nás letos čeká.

Kupte si péřovku nyní, nebudete ji muset shánět na zimu

Nejdříve však začněme již zmíněnými kousky. Péřovky jsou rozhodně jeden z nejžhavějších aktuálních trendů. U této bundy platí, že čím větší, tím lepší. A jestliže si ji koupíte nyní, nebudete si ji muset kupovat na zimu. Už nyní se ví, že právě tato bunda bude vládnout letošnímu roku, i když ne všichni jsou odvážní ji nosit.

Ledvinky jsou lepší jak kabelky

Také jsme zmínili, že se na pulty obchodů vrací oblíbené i nenáviděné ledvinky. V současné době jsou dokonce oblíbenější než kabelky. Je to typický retro kousek, který vystřídá dokonce i nyní velice populární batohy. Mezi nejstylovější ledvinky se řadí kožené či zajímavě tvarované. Krok vedle neuděláte ani s minimalistickými ledvinkami nebo s těmi, které plní funkci pásku.

Oslňte díky lesklému looku

Už nějaký ten pátek se v obchodech objevují lesklé kousky. Setkáváme se s měděnými, stříbrnými či se zlatými doplňky i s podobně lesklým oblečením. Právě lesk bude letošnímu roku doslova vládnout. Aktuálně si můžeme koupit lesklé hlavně boty, kabelky nebo bundy, ale zanedlouho se do obchodů dostanou lesklé dámské kostýmy nebo kabáty, jimiž oslníte zejména během podzimu či zimy.

Pohodlná teplákovina stále na scéně

Oblečení z teplákového materiálu už snad nevyjde z módy. Letošní rok se nese ve znamení pohodlných, volných mikin, které už dávnou neříkají to, že jejich majitel byl jen líný se stylově obléknout. Mikiny, tepláky či jiné teplákové kousky jsou nyní v módě a platí, že nic stylovějšího si snad obléknout nemůžete. Navíc se v těchto kouscích cítíte nadmíru pohodlně. Teplákové kousky nejen, že budou vládnout letošnímu roku, ale mohly by vládnout i roku příštímu.