Velké kapsy

Velké kapsy jsou velkým hitem

Letošní rok módy se nese ve znamení extravagance a retro stylu. Retro styl a extravagantní kousky se objevily nejen v dámském módním světě, ale i v tom pánském. Ženy letos zazáří v lesklých, stylových kouscích, pánové se zamilují nejen do dříve velice populárních ledvinek, ale taky si zamilují kalhoty či bundy s obrovskými kapsami či roláky. Ovšem to nebude ani zdaleka všechno, co móda letos přinese.

Když kalhoty, tak s pořádnými kapsami

Jak jsme zmínili, v pánském světě to bude hlavně o velkých, pořádných kapsách nejen u kalhot, ale i u bund či mikin. Je to taky jistý retro comeback, vždyť obrovské kapsy měl i známý, kreslený Krteček, kterého si pamatujeme z dětství. Kdo by to byl čekal, že se módní svět bude inspirovat právě touto drobnou, kreslenou postavičkou!

Je skvělé, že velké kapsy budou nejen u kalhot, ale i zmiňovaných bund či mikin. Pánové ocení praktičnost, dají do nich skutečně cokoliv.

Roláky nevyjdou z módy

Během loňské zimy jsme mohli zaregistrovat hromadu kousků s rolákem. Do dámského světa pronikly hlavně svetry s rolákem, do pánského pronikly zase klasické roláky, které muži začali nosit nejen s džíny, ale i se vkusnými kalhotami. Letos budou v módě nejen roláky, ale všechny kousky až ke krku. Je tedy jedno, jestli svůj krk zahalíte pomocí roláku nebo pomocí šátku, všechno ke krku se počítá.

Plasty zamířily i do pánského světa módy

O době plastové jste jistě už slyšeli. Mluvíme o současném módním světě, v němž hrají hlavní roly právě plasty. Zatím pronikly jen do dámského světa, ale zanedlouho proniknou i do pánského módního světa, kde zaujmou hlavně s elegantními a krapet extravagantními pláštěnkami, které využijete během celého roku. Pláštěnky už dávno nejsou jenom praktické, ale letos budou i stylové. Vybrat si budete moct pláštěnku s kapucí nebo bez, s šňůrkou nebo bez.