Jak nosit košile

Druhy košilí a jak je nosit

Mnoho lidí by zajímalo, kdo vlastně určuje módu. Lidé by přece měly nosit kousky, které jim jsou pohodlné, v nichž se cítí dobře. Ovšem jsou tu lidé, kteří nosí to, v čem jim dobře není, aby se zalíbili ostatním, což samozřejmě není dobře. V současné době je mezi námi mnoho lidí, kteří sledují aktuální módní trendy a kupují si je, aniž by se jim skutečně líbili. Existují však takzvané nadčasové kousky, které se líbí snad všem, které jsou stále stylové a  nichž se doslova každý cítí být svůj. Jsou to košile.

Samozřejmě i košile se neustále mění, ale ať už najdeme v obchodech košile jakéhokoliv stylu či z jakéhokoliv materiálu, vždy se jedná o pohodlný kousek do naší skříně. Pojďme si říct pár typů košil, které by měly tvořit základ našeho šatníku. Zároveň si pojďme říct, jak takové košile nosit a jak je samozřejmě kombinovat s ostatními kousky oblečení.

Bílé košile

Základem šatníku by měla být aspoň jedna bílá košile. Bílé košile, ať jsou volné nebo vypasované, se hodí naprosto ke všemu – kombinovat je můžeme jak s obyčejnými džíny a teniskami, abychom vykouzlili ležérní look, ale taky bychom se neměli bát spojení elegantní bílé vypasované košile a úzkých kalhot, které se nyní nosí. Jestliže košili zkombinujeme s kalhotami, nízké postavy by měly počítat s tím, že je třeba si vzít podpatky, aby vaše nohy na pohled nepůsobily moc krátce, ovšem ženy, které se pyšní dlouhýma nohama sahající do nebes, se nemusí bát polobotek.

Džínové košile

Mezi nestárnoucí kousky se řadí i džínové košile, které se však nehodí úplně ke všemu. Velice hezky vypadají k černým džínům, ale nebojte se ani džínové kombinace – tedy kombinace s klasickými modrými džíny. Čemu se však vyvarujte, tak se vyvarujte kombinaci s již zmiňovanými úzkými kalhotami.

Kárované košile

K těm dalším nestárnoucím a pohodlným kouskům se řadí kárované košile, které se dají nosit různě. Můžete je nosit k džínům v zapnutém stavu, můžete je nosit rozepnuté, kdy pod nimi bude tričko, ale taky je můžete nosit ledabyle uvázané kolem pasu.