look

Toužíte po jemném looku? Zkuste to s kytičkami na košili!

Ženy každý den dbají na to, co si na sebe asi obléknou. Většinou volí outfit podle nálady, jindy podle aktuální módy, jiný den zase podle pohodlnosti. Většinou však vítězí outfity vybrané podle nálady, protože pouze tak se můžeme daný den cítit tak dobře, jak jen potřebujeme. Když je špatná nálada, volí se většinou černé looky, které se osvěží nějakým jiným tmavším odstínem. Jindy během krásného, byť deštivého dne můžeme mít dobrou náladu, a tak i přes nevlídné počasí zvolíme pestré barvy kalhot a k nim jednoduchý top a sako. Při běžném letním dni volíme šaty, při zimních dnech sáhneme po teplejším oblečení.

Ostatně každý den je jiný, proto každý den ženy přemýšlejí, co si na sebe obléknou, protože pokaždé chtějí působit hezky, žensky a stylově. Pokud však žena některý den neví, co si obléknout, pak sáhne po prvním kousku, který uvidí, a pak se ho rozhodně zkombinovat. Díky tomu, že jsou třeba košile unikátní kousek, který je vhodný pro jakýkoliv den, má jich žena rozhodně v šatníku hotovou hromadu, a tak se není čemu divit, když v den nerozhodnosti sáhne právě po takovém kousku, který doplní zejména o obyčejné džíny a tenisky. Pakliže si však žena vytáhne košili s drobnými vzory květin, obyčejné džíny a tenisky nejsou vhodnou variantou.

Co se k takové košili nejvíce hodí?

Vzory se staly v poslední době velmi populární a osídlují snad každý kousek oblečení. Nejlepší jsou především puntíky, ale také květiny, které najdete právě na košilích nebo třeba na šatech. Košile jsou opravdu unikátní s takovým vzorem a vyjadřují jemnost její nositelky. Proto květinové košile není dobré kombinovat jen tak s něčím, zejména pak jestli se jedná o roztrhané džíny a o tenisky. Květinové košile je nejlepší kombinovat s úzkými cigaretovými kalhotami nebo třeba se sympatickou a dobře střiženou sukní. Boty volte také jemné, žádné výrazné kousky. Vhodné jsou z tenisek například Conversky, dále klasické baleríny nebo jemné sandálky.