zelená broskvová

Zelená a broskvová – to jsou ty nejvíce stylové tóny barev!

Móda každou sezonu přichází s něčím novým. Jednou se nechává inspirovat minulostí a na pulty obchodů přinese řadu retro kousků, o kterých jsme nevěděli minimálně deset let. Mezi takové se řadí například delší skládané sukně s různými vzory, dále třeba džínové bundy nebo také zvonové kalhoty, které jsou bohužel vždy propadák. Jinou sezonu se můžeme těšit na oblíbené barvy. Každým rokem je jedna jediná barva dominantní po celý rok, přesto v některých sezonách se takové moderní barvy kříží. Letošní nejvíce stylová barva je zelená, a to v jakémkoli odstínu. Těšit se teda můžete na krásné khaki odstíny nebo na pestré tóny zelené, které dodají vašemu outfitu jinakost a jedinečnost.

Společně se zelenou v aktuální sezoně vede ještě jedna barva, a sice broskvová. Tato barva je naprosto fenomenální, protože je jedinečná, ovšem sluší vážně každému. Broskvovou barvičku najdete na různých kouscích oblečení, nejčastěji však na botách a na šatech či sukních. Se zelenou se pak nejvíce setkáte také na teniskách, dále na džínech nebo na košilích. Kupodivu tyto dvě barvy k sobě také jedinečně sedí, proto se je nebojte kombinovat.

Zelená i broskvová na špercích i na kabelkách

Tyto dvě barvičky jsou vážně krásné, proto bychom si je měli do svého šatníku pořídit, ať už v jakémkoli provedení. Pakliže však nejsme na výraznější looky, zaměřit bychom se měli především na klasičtější barvy, které však trochu osvěžíme právě doplňky těchto barev. Mezi oblíbence patří rozhodně khaki kabelky nebo khaki náramky, v broskvové barvě najdeme především krásné šperky – většinou se jedná o náhrdelníky s falešnými broskvově oranžovými perlami, které rozzáří look především s tričkem, které nemá velký výstřih.

Doplňky těchto barev najdete však i v obráceném provedení, tedy broskvové kabelky a khaki náhrdelníky. Zelené šperky jsou však minimálně k sehnání, pokud je nenajdete třeba v pastelovém odstínu na internetových e-shopech.