letní kousky

Top letní kousky do šatníku: Bez čeho se letos neobejdete?

Patříte mezi nákupní maniačky? Chyba. Nemusíte zbytečně utrácet spoustu peněz za věci, které vezmete na sebe jednou za léto a budou vám jenom zabírat místo v šatníku. Mnohem lepší je u nakupování přemýšlet. Zjistíte potom, že k tomu, abyste vypadaly dokonale. vám ve skutečnosti stačí pár univerzálních kousků. Které to jsou?

Body a džíny jsou šik

Kvalitní body se dá využít na spoustu způsobů. Vezměte si ho k džínům do práce. S letní sukní ho zkombinujte na schůzku s kamarádkami. Vzít si ho můžete i na opalování na pláž. Lepší je body jedné barvy s nadčasovým střihem – takové se dá vzít téměř k čemukoli. Denim, neboli džínovina. Vyberte si sukni a kalhoty, opět takové, které mají nadčasovější podobu. Třeba výšivky na nich jsou sice hezké, ale nemusí ladit ke všemu, proto na ně raději zapomeňte. Jednoduše ale elegantně střižené džíny a džínovou sukni, ale upotřebíte vždy a ke všemu.

Bez propínacího modelu to nepůjde

Co dalšího do letního šatníku? Pořiďte si delší propínací šaty. Jsou praktické a můžete je vzít téměř kamkoli. Do práce, přes plavky, když půjdete na pláž, na odpolední rande i na večerní party. Málokterý kousek šatníku se dá tolik využít jako ony. A pokud vhodně obměníte doplňky budete vypadat pokaždé jinak. Proto vybírejte takovou barevnost, která už ladí s doplňky ve vašem šatníku – kabelkami, botami, pásky.

Se zdobenými pantoflemi naděláte parádu

Letní nezbytností je i bavlněný top. Může mít různé cípy, aby se dal zavázat – tyto prvky jsou letos hodně oblíbené. A o jeho univerzálnosti netřeba diskutovat – dá se obléci třeba večer přes body, když je chladněji, sluší k sukni, i ke kalhotám. Nazouvací pantofle s jednoduchou, ale ladící ozdobou na pásku. Může to být květina, ovoce, cokoli si vymyslíte. Příjemně zpestří nudné outfity a jsou maximálně šikovné na obutí. Tady se prostě spojuje příjemné s užitečným.