první školní den

Jak se obléknout na první školní den?

Teprve tu byl konec školního roku a před sebou jsme měli dlouhé dvouměsíční prázdniny a najednou se opět v různých hypermarketech setkáváme s reklamami typu „škola volá“. Takové reklamy nás straší už i v televizích, které jsou zkrátka v mnoha domácnostech puštěny opravdu neustále. Je však nutné zmínit, že do školy se musíme připravit nejen v oblasti různých pomůcek, mezi něž se řadí psací potřeby, sešity a mnoho podobných věcí, ale také se musíte soustředit na oblečení, které si na sebe obléknete a to hned první den. Přece jenom jste zas ve vyšším ročníku, což znamená, že se budete chtít zase trochu víc líbit než je to obvyklé.

Pakliže nevíte, co si první den do školy obléknout, dejte na naše typy, které vám rozhodně učarují a které se tím pádem rozhodnete obléknout. Myslete však na to, že před vybráním konečného looku byste se měli mrknout z okna, abyste náhodou v sandálkách a v šatech nevyšli do chladného deštivého zářijového dne.

Co si obléknout, když bude ošklivě?

Každé roční období s sebou nese nevyzpytatelné počasí. Je tedy nutné poznamenat, že se musíme soustředit a zároveň připravit na to, že i po teplém týdnu může najednou přijít jeden den nesnesitelná zima. Pokud bude ošklivě první školní den, pak se soustřeďte na džíny. Ty můžete volit stylové mírně roztrhané – přece jenom první školní den není předávání vysvědčení. K tomu však volte příjemné tričko s dlouhým rukávem (pouze obyčejné – třeba bílé) a tenisky – nejlépe bílé, i když je deštivo, ale konečný výběr je na vás. Jednoduchost zkrátka vítězí. Na záda pak patří jen jednoduchý batůžek jakékoliv barvy.

Co si obléknout, když bude krásně?

Za teplého počasí rozhodně vyhrají šaty, a to basic šaty volného střihu. Hodí se k nim totiž jakákoliv obuv. Pokud chcete být bezpodmínečně styloví, pak zvolte tenisky, které se teď k šatům volí velmi často, nebo zvolte třeba zavazovací baleríny či sandálky. Batůžek i v tomto případě je jasným favoritem na vítěze.