Stylové ledvinky dobývají módní svět

Stylové ledvinky dobývají módní svět

Pokud se zajímáte o módu, pak jistě víte, že letošní rok patří stylovým ledvinkám. Ostatně ledvinkám patřil i rok předcházející. I když se mezi námi stále najdou lidé doslova ohrnující nos nad ledvinkami, stále více se dostávají ledvinky do podvědomí a do obliby nejen žen, ale také mužů. Jedná se o trend, který se nosil především v sedmdesátých a osmdesátých letech minulého století, částečně se nosil ve zlatých devadesátkách, kdy se lidé nebáli vyjít z davu a nosit to, co se jim líbí. Nějakou chvíli se pak světu neukázaly a před rokem či dvěma se ledvinky opět rozhodly zasáhnout do života současné společnosti.  

Aktuálně lze stále konstatovat, že ledvinky dobývají módní svět. Jedná se o velice stylový kousek, který je dnes k dostání v celé řadě zpracování i barev. Jedná se o velice stylový kousek, který se nosí jak k šatům, tak k topu s džíny, dokonce se nosí k volným kalhotám.  

Letos vsaďte na decentní barvu 

Zatímco v uplynulých měsících jsme mohli vidět opravdu krásné podoby ledvinek, nyní byste měli vsadit spíše na decentní barvu. Upusťte od plastových průhledných ledvinek a raději vsaďte na elegantnější provedení oblíbeného stylového módního doplňku. Ledvinka ve stylové decentní barvě bude krásným doladěním jak elegantního, tak ležérního outfitu.  

Také frčí ledvinky hranaté 

Za zmínku či vypíchnutí stojí především hranaté ledvinky, kterých jste si jistě už všimli na řadě influencerek či žen na ulicích. Jedná se o velice elegantní kousky, které jsou zároveň nadmíru praktické. Hranaté ledvinky se většinou nedávají přes rameno, jako je tomu zvykem u jinak tvarových ledvinek. Tyto se zapínají klasicky kolem pasu, jak to udává móda z osmdesátých a devadesátých let.  

Jsou libo pletené ledvinky? 

Za zmínku stojí i pletené ledvinky, které se staly taktéž poměrně rychle hitem. Jsou zase naprosto jiné než dosavadní kousky, které jsme mohli vídat na trhu. Možná i díky jejich nevšednosti si našli tolik fanoušků.