Jaké šperky by měla mít ve šperkovnici každá žena?

Jaké šperky by měla mít ve šperkovnici každá žena?

Přemýšlíte nad tím, co darovat ženě k výročí, k svátku nebo k narozeninám? Co jí darovat nějaký hezký šperk? Bylo prokázané, že ženy šperky naprosto milují, proto se podívejte do šperkovnice a zjistěte, jaký jí ze základních šperků chybí. Ano, existuje seznam základních šperků, které by každá žena měla mít ve své šperkovnici. Proto se podívejme na několik konkrétních modelů tohoto módního doplňku.  

Perlové náušnice 

Každá žena ví, že perly jsou naprosto nadčasové. Jsou doslova chloubou každé ženy a jedny kvalitní, pravé perly by neměla postrádat žádná parádnice. V současné době je dokonce možné vybírat si z nejrůznějších odstínů perel. Prodávají se perly i v temných odstínech, které jsou velice vzácné. Ostatně vzácné jsou i klasické, světle zbarvené perly. Přece jenom je známé to, že dokonalá perla se najde jenom v jedné perlorodce ze sta.  

Kroužkové náušnice 

U náušnic ještě nějakou chvilku zůstaňme. K základním šperkům, které žena musí mít, totiž patří i kroužkové náušnice, které se staly populární především v posledních měsících. Je však důležité promyslet si, jak velké kruhy chcete mít. Výběr správné velikosti kruhů je zásadní. Ženám s drobnějším obličejem spíše sednou náušnice tenčí a menší, ženy s výraznějším obličejem se nemusí bát nosit masivnější typy.  

Jednoduchý náramek 

Součástí sbírky ženy by měl být i naprosto jednoduchý, minimalistický náramek, který lze s lecčím kombinovat. Jednoduché náramky totiž hezky podtrhují zvolenou vizáž a jakýkoli outfit, který si zvolíte pro nadcházející den. Náramek by měl být bez zbytečného zdobení. Když už nějaké aplikace nebo prvky, tak opravdu jednoduché a velmi minimalistické. 

Drahokamový prsten 

Prsten s drahým kamenem uprostřed – to je skvost či luxus, po kterém touží každá žena. Proto vyhovte touhám ženy a pořiďte jí například k jejím kulatinám tento unikátní šperk, který bude nosit jak na společenské události, tak je zakomponuje k běžnému outfitu.