Sportovní móda

Sportovní móda

Pokud často sportujete, máte určitě sportovního oblečení spoustu. Propocená trička se musí často prát a je třeba jich mít dostatek. Jeden trikot vás taky věčně bavit nebude. Proto je potřeba si i cvičení náležitě užít a doplnit šatník. Poohlédnout se po nových kouscích sportovního oblečení.

Čím tedy potěšit svůj sportovní šatník, než se rozhodnete znovu vejít do fitka nebo vyběhnout ven? Na tepláky si dejte pozor. Jde o část sportovního outfitu, na kterém se hodně pozná, jak sledujete módní trendy a jak moc módě rozumíte.

Tepláky

Zahrnujete do svých sportovních outfitůmódní cítění? Pokud i vy osobně ne, někdo, kdo stojí vedle vás možná ano. Chcete přece zapadnout, nebo ne?Stále hraje prim šedá. Stále se nosí v různých odstínech, od světlé až po antracitovou. Nezáleží na skutečnosti, zda si koupíte světlou nebo tmavou variantu. Nosí se obepnuté tepláky i volné střihy. Pokud vás ale už dlouhou dob neutrální barvy dost nudí, zkuste třeba barvu, do které jde málokdo. Tak třeba fialovou? Kombinovat se dá perfektně s teniskami ve stejné barvě a zbytek outfitumůže být klasický černý. Pokud zvolíte třeba růžové tenisky, ještě se to snese, víc se ale ke stylu Barbieraději nepřibližujte.

Tenisky

Je jedno, zda běháte doma, či venku v přírodě, zda se chystáte nazout tenisky na podlahy ve vašem oblíbeném fitku, nové tenisky se vám prostě budou hodit v každém případě. Na normální nošení, kdy už máte dost otlaků z lodiček, chcete pohodlí a podpatky vás nechávají naprosto chladnou, je užijete taky. S šedou se dobře kombinuje i tmavě modrá, nadčasová a nesmrtelná barva. Sluší, zeštíhluje a je sportovně elegantní. Takže pokud ji zvolíte i na oblečení, neuděláte chybu.

Mikiny

Každý je úplně nemiluje, jsou ale skrz na skrz praktické. Mikiny patří určitě do nejoblíbenější části v oblasti sportovního oblečení. Mohou být zajímavé, stylové i extravagantní. Ale jsou určitě potřeba ve chvíli, kdy se rozehříváte, nebo naopak jste zpocení a končíte. Tehdy se nachladíte úplně nejsnáze. Stačí otevřené okno nebo spuštěná klimatizace. V kategorii mikin dokážete najít vysoce stylové zástupce. Zkuste třeba jenom neonové lemování antracitové mikiny a uvidíte, jaký to má efekt.