Conversky v novém

Conversky v novém kabátě

Conversky patří k nejoblíbenějším teniskám všech dob. Jsou lehoučké a nadčasově pohodlné, mají měkkou podrážku, a jakmile si je oblíbíte, těžko půjdete do jiných tenisek.

Duhové conversky

Duhové conversky prostě musíte mít. Společnost je vydala v několika verzích. Nízké i kotníčkové a s napodobeninou batiky či ruční malby štětcem. V nabídce jsou i s kostičkami a hvězdami a to vše v barvách duhy. Na léto jako stvořené a prostě neodolatelné. Pokud potřebujete sportovní obuv, duhové conversky prostě musíte mít. Společnost Converse do této kolekce zařadila všechny své dostupné a slavné tvary bot, od těch vysokých, až po ty, co končí těsně pod vaším kotníkem. V odstínech duhy a na několik způsobů.

Ve velkém stylu tato společnost Converse přichází na trh vždy s úžasnými novinkami a s duhovými botaskami, to byla trefa do duhového. Naplánovali si to na červen a měsíc červen je spojován s Gay Pride. Značka Converse si je toho moc dobře vědoma. Na podporu právě Gay Pride a všech LGBT akcí tuto kolekci vytvořila. Tenisky ale určitě nejsou určeny pro menšinu. Hodí se kamkoliv a k čemukoliv. Můžete si je pořídit v několika variantách. Kolekci najdete pod názvem PrideCollection a její součástí kromě tenisek a botasek také trička s nápisem Proud to be či Thanksforcomingout.

Conversky v novém kabátě

Oblíbené tenisky jsou pro jejich pohodlí. Technologie stélky bot je tím hlavním pro jejich výrobce, a aby se v nich klientům chodilo ještě příjemněji než doposud, stélka je zdokonalena. Stélka NikeHyperfuse přichází na trh v limitované kolekci s názvem ConverseAll Star Modern HTM.

Milovníci nizoučkých a kotníčkových variant si také přijdou na své. Podrážka je z tvarovaného Phylonu a mají neoprenový jazyk. Tenisky na vás zapůsobí čistou nadčasovou elegancí a zároveň lehce sportovním dojmem. Kolekce má kabátek kvalitní kůže v pěti barvách, tedy v černé, zelené, červené, modré a také bílé barvě. Značka Nike, která vlastní Converse, nazvala tuto limitovanou edici Modern HTM. Zkuste si pořídit zbrusu novou obuv.