Vsaďte na detail

Vsaďte na detail

Krása se skrývá v detailu. Detail hraje prim v módním světě odjakživa. Detail umí být neotřele šmrncovní a rafinovaný. Vždy je třeba nechat vyniknout jednu věc. Jinou barvu kabelky či bot, náhrdelník či šál.

Průstřihy a děrování

Průstřihy a perforace dokáží z obyčejného jednoduchého kousku vykouzlit originální styl. Klidně pomocí detailu vznikne sportovní, elegantní či romantický i originální model. Děrování může být jemné a decentní, nebo i výrazné. Průstřihy jsou hitem posledních módních trendů. Mohou zdobit část oděvu, doplňků, kabelek i obuvi. Vysoce působivé jsou u lemů topů, sukní i šatů, kde tvoří proděravění různé efektní a zajímavé vzory. Některé vytváří efekt podobný krajce, jiné geometrické abstraktní obrazce.

Černá kabelka

Černá kabelka je nutnost nesmí chybět ve vašem šatníku v několika velikostech. Vsaďte na detail a pořiďte si originální kousek. Bez klasické černé kabelky se neobejde žádná z žen. Ani černé kabelky nemusí být nudné. Mohou být originální, nadčasové a nepřehlédnutelné.

Černá je základ

Černá je prostě základní barva a bez ní se váš šatník opravdu neobejde. Stejně je to i s bílou barvou. Vypadá skvěle nejen oblečená, ale i na jednotlivých doplňcích. Černá se hodí ke všemu, neexistuje žádná barva, se kterou by černá neladila. Černá kabelka se hodí do města na nákupy, k džínům a teniskách, ale třeba i do divadla či na večírek, když vyrážíte ve společenských šatech.

Zvolte kabelku s třásněmi, doplněnou kožešinkou nebo právě se zmíněnou perforací, průstřihy a děrováním. Vysoce efektní jsou řetízky a štrasy. Zájem vzbudí i vysoký lesk a lakování. Nádherné jsou ozdoby ve tvaru mašle, prošívání, vyrážené vzory a malba. Vysoce efektní jsou i tvary ozdobných spon. A to jsme se ještě nezmínili o tvarech kabelek. Co takhle třeba kabelka kulatá? Tu nebude míz každý. Vsaďte prostě na originalitu a detail. S černou kabelkou nemusí být nuda.