Čtyři levné a šik tenisky, které si může dovolit naprosto každý

Čtyři levné a šik tenisky, které si může dovolit naprosto každý

Jaká obuv se dnes hodnotí jako nejpohodlnější? Jsou to jednoznačně tenisky, které se v minulosti nosily hlavně ke sportovnímu oblečení a využívaly se hlavně ke sportování. Nyní se však vše změnilo a tenisky je možné nosit i k naprosto jiným outfitům než jen k těm sportovním. Nemusíte se dokonce bát ani kombinace formálních společenských šatů s teniskami, i to se nyní nosí a i s tímto doslova zabodujete. Doporučujeme však mít takové tenisky, které jsou moderní, s nemoderními teniskami outfity nebudou vypadat k světu.

I svět tenisek je neustále jiný a neustále se mění. Bohužel mnohé tenisky jsou nadmíru drahé, nemůže si je dovolit každý. Naštěstí existují jejich levnější alternativy, které sice tak dlouho nevydrží, na druhou stranu jsou levnější parádou.

Nabízí se otázka, jaké tenisky jsou dnes považovány za nejžhavější a nejstylovější. Dokázali byste takové tenisky vyjmenovat? Přinášíme vám čtyři tipy na šik tenisky, které jsou navíc za skvělou cenu, že si je může dovolit opravdu každý.

Asics Gel-Giablo

Japonský gigant Asics má celou řadu skvělých tenisek za ještě lepší ceny. Konkrétně tenisky Gel-Diablo stojí za hřích. Jedná se o tenisky, jež jsou retrospektivní siluetou z devadesátých let.

Adidas Superstar 80s

Adidas má taky tenisky, které vás nezruinují. Jedny takové jsou modely Superstar 80s, které byly dříve určeny jen pro basketbal, nyní tvoří nedílnou část stylových outfitů.

Hummel Edmonton OG

Možná jste o značce Hummel neslyšeli, to však neznamená, že neexistuje. Konkrétně tenisky Hummel Edmonton OG jsou jednoduché, leč stylové a snadno svým designem konkurují velkým teniskovým gigantům.

Adidas Superstar Slip On

Ještě se vraťme ke značce Adidas, která se pyšní zajímavou obuví známou jako Superstar Slip On. Jedná se o obuv bez tkaniček, která je nadmíru pohodlná a šik. Je možné ji pořídit v bílém nebo černém provedení.