Co na ples?

Co si obléknout na ples? Věčná otázka každé ženy

Zima se nese v duchu sněhu a nízkých teplot. Tak je tomu převážně letošní rok. Nízké teploty jsou ale nižší, než všichni očekávali. Často dosahují až mínus dvaceti stupňů, což je obrovské číslo převážně pro ty, kteří nemají zimní měsíce v lásce. Tohoto počasí si užívají jen děti, protože se můžou s radostí koulovat, sáňkovat, bobovat a stavět sněhuláky (i velké množství sněhu totiž letos hodně překvapilo). Radují se také všichni milovníci zimních sportů, protože konečně mohou vyrazit do říše sjezdovek. Lyže si přeci voskovali už před Vánoci, tak se tedy konečně dočkali a nehodlají ztrácet čas. Kdo je za zimní měsíce taktéž rád, jsou ženy, které se milují líčit se a prezentovat. S povánočním časem se totiž objevuje čas plesový.

V následujících týdnech jistě vypukne obrovské „haló“ v domácnostech, kde se chystá jít na ples. Ženy budou obíhat oblíbené obchody a obchodní centra, aby si vybraly tu nejlepší róbu na velkolepou událost. Nesmí přece vypadat „out“, ale také nesmí mít na sobě šaty, které měly minulý, předminulý či ještě předešlý rok (i když si to zřejmě pamatují jen ony). Následuje vyhledávání nejnovějších trendů na internetu a pak také objednávání si z internetu. Co ale vlastně objednávat?

Overaly jako jasná volba

Letos se zkuste zaměřit na overaly. Ty totiž v poslední době zaznamenaly velký úspěch. Pokud je doplníte vhodnými lodičkami a menší kabelkou, dosáhnete exkluzivního vzhledu. Navíc se hodí i do divadla, tudíž je využijete i na jiné příležitosti.

Dlouhé šaty vedou

Krátké šaty jsou už dávno „out“, a to platí v každém světě – i v tom, ve kterém žije mladší generace. Na plesech rozhodně zabodujete dlouhými šaty upnutějšího střihu. Velmi atraktivní je rozparek nebo holá záda. Výkroj na zádech dodá jakési elegantnosti, což každá žena během plesu jistě ocení (tedy – nejen žena).