Jaké zimní bundy vedou?

Jaké zimní bundy a kabáty vedou?

Zima už se pomalu chýlí ke konci. Leden končí, už zbývá jen několikadenní únor. Snad přinese alespoň lepší teploty. Samotné zimní měsíce se totiž doposud nesly ve zvláštním duchu. Před vánočními svátky se děti těšily na sníh a milovníci zimních sportů už voskovali své lyže, ale sníh nikde. Jen přišly neúprosné mrazy, které nikoho nebavily. Vánoce jsme tedy prožili jako každý rok – na blátě. Ale jen co dozněl vánoční čas jako by počasí změnilo svůj pohled na svět. Z ničeho nic přišly arktické mrazy. Při dennodenním vstávání a podíváním se na teploměr jsme se jen zhrozili – teploty dosahovaly nižších hodnot než mínus pětadvacet stupňů Celsia. Sněžit začalo ve velké míře, dokonce i ve větších městech se sněhová pokrývka udržela nějakou tu chvilku. Lidé tedy začali nakupovat různé zimní oblečení, avšak dbali na to, aby byli stále „in.“ Především pánové sváděli s koupí velký boj. Nemohli se rozhodnout při koupi především bund a kabátů. Bylo jich totiž najednou v obchodě tolik, že si nevěděli rady. Pokud jste se i vy vyskytli v takové situaci, podívejte se na ty nejlepší kousky, jež dominují letošní tuhé zimě.

1. Hnědý kabát jako volba číslo jedna

Nejen u žen, ale i u mužů je tou nejlepší volbou kabát. Ten totiž zaručuje elegantnost a podle něj ženy většinou poznají gentlemany. Letos vede hnědá barva a rovný střih. Pokud ho doplníte ještě botami ke kotníkům, o odstín tmavší šálou a kloboukem, jistě zapůsobíte na nejedno ženské očko.

2. Džínové bundy s kožíškem

Důkazem toho, že se móda opět vrací o trošku dozadu (tzv. zpátky do minulosti) svědčí i džínová bunda. Ta se opět stala horkým kandidátem na první pozici žebříčku oblíbenosti. Jelikož je zima, volte ji s hřejivým kožíškem uvnitř.

3. Zimní bomber

Velký nárůst popularity zaznamenala i bunda bomber. Naleznete ji převážně v podzimních variacích. Ale protože jsou dny chladné, tak ji naleznete v obchodech i pěkně vyhřátou.