Sexy oblečení pro muže: výstřihy, průstřihy, průhledné a přiléhavé materiály trendem roku 2022

Sexy oblečení pro muže: výstřihy, průstřihy, průhledné a přiléhavé materiály trendem roku 2022

Zatímco ženy je již dávno nosí, u mužů se jedná o něco nevídaného. Ve skutečnosti byste si muže oblečeného v sexy oblečení, které je tvořeno zajímavými ramínky, průstřihy, velkým výstřihem nebo třeba odhaleným břichem, mohli splést s homosexuálem nebo transsexuálem. Na molu různých světových módních značek se ale takové oblečení skutečně objevilo! Je to tedy znamením toho, že mužům končí jejich pohodlné období triček a džínů? 

Najít sexy oblečení pro muže je velmi těžké 

Když dnes vyrazíte do obchodu, pravděpodobně na sexy pánské oblečení jen tak nenarazíte. V České republice se trendy prosazují až několik let poté, co byly prověřeny v jiných zemích. Pokud si do vyhledávače zadáte „sexy pánské oblečení“, ukáže se vám především spodní oblečení, několik málo triček (s průhlednými průstřihy), ale hlavně dámské oblečení. Zkrátka a dobře, nabídka tohoto segmentu pro pány je velice omezená.  

Kde hledat? 

Když se projdete obchodem s dámským zbožím, narazíte na spoustu krajkových topů, přiléhavých šatů, zajímavých aplikací zdůrazňující ženské křivky. Při chůzi v pánském oblečení se ale můžete trochu nudit. Důvodem je to, že nabízeny jsou kalhoty, džíny, trička, košile a další pohodlné, ale nudné oblečení. Mezi průkopníky sexy pánského stylu pro jaro 2022 patří světové značky, jako je Saint Laurent nebo Palomo Spain. Ty se zaměřily zejména na kůži – upnutou, přiléhavou a mužnou. 

Co můžete v pánské sexy módě najít? 

Kromě již zmíněného oblečení se můžete těšit na zavinovací topy na ramínka, které byly dříve dominantou žen. Takové topy pak mohou být doplněny rukávy ze síťoviny. Elegantní tanga, zkrácené pletené vesty a průhledná tílka nebo jen průhledné rukávy, kterými můžete doplnit různé kusy oblečení, jsou dalšími příklady. Asi ještě potrvá, než se s takovými typy oblečení setkáme na pultech českých obchodů, rozhodně ale je na co se těšit!